ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Подорож у дитинство: Країна мрій, що одягла сосновий капелюх

Чимало фантастів у своїх романах створювали машини часу, щоб їхні герої мали змогу хоча б на мить поринути у чарівний вир країни дитинства та здійснення мрій. Однак не знали, либонь письменники, що існує набагато простіший шлях мандрівки у дитинство – поїздка у дитячий табір. Саме тому волинські енергетики вирішили на власні очі побачити та відчути атмосферу цього краю щирих непідкупних емоцій.  Дитячий табір у селі Дачному було обрано невипадково, адже там цього сезону оздоровлюється 39 дітлахів працівників обленерго.

А що може бути більш магічне, загадковіше та хвилююче, ніж відкриття нової зміни? Знайомства, формування загонів, момент здорової та дружньої конкуренції, ейфорія від чогось незвіданого та водночас затишного – саме такі відчуття навіює цей заклад щойно переступаєш поріг брами.

А природа….. Якщо є батьки, які ще сумніваються у виборі канікул для своїх дітей, то табір у Дачному поза всякою конкуренцією. Хвойні дерева немовби обіймають всі корпуси надійним зеленим щитом, а їхні віхи – то як справжнісінький сосновий капелюх, що не лише захищає від пекучого сонця, а й очищає повітря.

Саме влітку 2015-го відпочинок дітей став одним із пріоритетних напрямків розвитку соціальної сфери, адже за рахунок профкому ПАТ «Волиньобленерго» відпочила рекордна кількість юнаків та юнок – 183. Лідерами з «дитячих відряджень» є Луцька міська філія (29 діток), Любешівська (20) та Маневицька (15) філії ПАТ «Волиньобленерго». Найпопулярнішими закладами, що прийняли маленьких гостей, є: дитячі табори «Супутник» (67), та «Чайка» (44), а також дитячий табір імені Кошового в селі Дачному (39) й санаторій «Згорани» (15).

Урочисте відкриття язик не повернеться назвати традиційним, бо було воно оригінальне, творче й запальне. За що особливу подяку треба висловити ведучим свята – старшому вихователю Наталії Гнатюк та її помічниці Тетяні. Певна річ, після виконання державного гімну, слово взяли господарі й гості оказій: директор табору Леонід Борисович Мацюк, голова обкому профспілки працівників держустанов Ольга Миколаївна Сабурова та голова профспілки ПАТ «Волиньобленерго» Василь Іванович Сервачинський.

Зокрема, Василь Іванович привітав діток з початком нової зміни, побажав оздоровитись, набратися сил та неповторних вражень перед початком нового навчального року. А ще знайти у таборі таких друзів, які будуть підставляти своє надійне плече впродовж усього подальшого життя.

А як проходило представлення усіх восьми загонів, то треба було бачити: кожен, так би мовити, підрозділ мав не тільки свою назву, а й девіз, кричалку та навіть пісню, яку тут же гуртом під акомпанемент гітари й виконував. І нехай не у всіх того вечора виходило в унісон, та чогось закрадається певність, що за чотирнадцять днів дітлахи знатимуть їх «на зубок». Бо ж програма перебування в таборі дуже насичена, пізнавальна, розважальна та така, що розвиває. Є там вечір знайомств, посвята у таборята, конкурс  «Дачнебачення», містер і міс, дебати на посаду президента, хата на тата, день пошти святого Валентина, етнофестиваль, кінопремія та багато інших цікавих культурно-мистецьких та спортивних заходів.

 Після церемонії відкриття таборята відвідали в актовій залі концерт «Літечко запрошує», а вже потім були перші танці на дискотеці та цікаві оповіді на першому вогнищі…

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»