ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Профком ПАТ «Волиньобленерго»: Позитивні рекорди стають приємною традицією

17 липня відбулося чергове засідання профкому ППО ПАТ «Волиньобленерго», на якому розглядалося чимало важливих питань, як-от: бюджет, оздоровлення працівників підприємства та їхніх дітей, проведення конкурсів та спортивних оказій, нагородження з нагоди Дня незалежності, відпустки штатних працівників ППО товариства, виділення матеріальної допомоги та прийняття нових членів.

    

Так, під час обговорення оздоровлення дітей, усі голови цехкомів наввипередки дякували від імені батьків діток за чудовий рівень організації та проведення відпочинку. По-перше, цьогоріч взяти путівку чаду змогли фактично всі, хто цього хотів.  По-друге, не тільки хто хотів, а й куди хотів, адже вибір таборів та санаторіїв цього літа задовольнив потреби і смаки всіх батьків. По-третє ж, умови, в яких 14 днів дітки набиралися сил перед новим навчальним роком, приємно вразили як дорослих, так і дітлахів.

Всього ж було оздоровлено аж 183 дитини! Погодьтеся, тут є чим похизуватися. І це при тому, що увесь тягар витрат упав саме на плечі профкому, адже соціальне страхування в цьому році цього пункту не відшкодовує.

І цей нюанс автоматично переріс  у розгляд бюджету, в якому не було передбачено масштаби саме таких витрат саме на дитячий відпочинок. Однак більшістю спікерів  було висловлено думку про те, що заради такого чудового відпочинку дітей можна пожертвувати масштабами проведення  менш значимих подій. Наголошуємо – не скасуванням оказій, а радше незначною економією коштів на кожній із них. Тому попереднього компромісу було досягнуто.

Також колегіально було вирішено провести до Дня незалежності України  не лише конкурс дитячого малюнка «Україна моєї мрії», а й шахово-шашковий турнір для дорослих. Не викликало особливих дебатів й питання нагородження, відпусток і прийняття у члени галузевої профспілки.

Також традиційно представники працівників усіх філій підприємства погоджувались надати матеріальні допомоги тим, хто їх потребує, адже нині склалася така ситуація, що онкологічні  захворювання та хвороби серця віку не питають.  Тому щоб хоч якось підтримати в лікуванні, профком надав ті суми, які зазначалися в заявах. А інколи навіть трішки більші.  Щоб було, так би мовити, по-людськи…

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»