ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Команда «Волиньобленерго» сенсаційно стала першим чемпіоном області з пляжної американки!

Унікальний за видовищністю турнір провели Асоціація дворового футболу Ківерець та готельно-ресторанний комплекс «Острів». Піщаний майданчик закладу в селі Озерце став ареною справжніх баталій з доволі технічного виду спорту – волейфуту. Пляжна американка є дуже популярною в Бразилії, а на теренах України тільки-тільки набирає популярності. Що вже казати про волинську область – саме «Кубок Острова-2015» став першим серйозним змаганням з волейфуту в нашому краї.

Право розіграти звання першого чемпіона з пляжної американки організатори довірили п’ятьом колективам: луцькому «Волиньагротеху», жидичинському «Титану», луцькому «Динамо», «Шігірюму» з Прилуцького та збірній команді профкому ПАТ «Волиньобленерго».

Дебютний же двобій між іменитим футзальним віце-чемпіоном області «Волиньагротехом» та колективом первинної  профспілкової організації «Волиньобленерго» дав зрозуміти, що кожна команда приїхала за перемогою. Довгі розіграші, фантастичні удари ножицями через себе, неймовірні діставання м’яча за лінією, надзвичайна самовіддача гравців – словом, усе було, наче на пляжах Бразилії, що аж пісок летів. Емоції вирували так, що кілька разів круглий вилітав у водойму та у володіння плямистого оленя в зоокуточок.

Програвши тільки у додатковому періоді «агротехам», волинські енергетики зуміли зібратися і здолати усіх інших опонентів. Особливо запам’яталася битва не на життя, а на смерть із «Динамо». В першому періоді «динамівці» впевнено вели в чотири очки, однак зарано повірили у виграний сет й провели заміну. І чомусь саме ця подія, наче холодним душем, збадьорила профком обленерго. Хлопці забігали з подвійною енергією, почали вигризати кожен, здавалося б уже програний, м’яч. А от «Динамо» чомусь не було готове до такого сплеску в настрої суперників. В результаті – майже сенсаційна звитяга енергетиків, які, несподівано для всіх, достроково здобули чемпіонське звання.

Долю срібних та бронзових нагород вирішувало очне протистояння «динамівців» та «шігірюмних». Знову боротьба до втрати пульсу, знову виснажливі та водночас захопливі комбінації, і… перемога «Динамо».
Прилуцький «Шігірюм», либонь, міг розраховувати і на більше – однак стартову гру з «Волиньобленерго» вони провалили. Простіше кажучи – не були готові, проте потім налаштували необхідні зв’язки й гідно закінчили турнір.

Ще однією сенсацією стало п’яте місце «Волиньагротеха». Здолавши «Волиньобленерго», надалі гравці чомусь збавили оберти – чи то спека далася взнаки, чи то втома, чи налаштування суперників, кожен з яких хотів дати бій саме футзальному віце-чемпіону області. Хоча як по-доброму жартували друзі та глядачі, "агротехи" підійшли до питання прагматично - обіграли відразу майбутнього чемпіона, а далі зіграли у своє задоволення))).

Доволі симпатично в технічному сенсі  виступив «Титан». Однак якщо з філігранним триманням м’яча в жидичинців все гаразд, то от простого наглого натиску бракує. Хоча свою дуель за четверте місце в «агротехів» вони таки виграли.

Підсумкове розташування учасників «Кубка Острова-2015»:
Профком «Волиньобленерго» - 10 очок
«Динамо» - 7
«Шігірюм» - 7
«Титан» - 3
«Волиньагротех» - 3

До слова, господар майданчика – готельно-ресторанний комплекс «Острів» - не тільки подарував переможцям сертифікат на дві години безкоштовного користування  сауною, цілющим житнім ложем та соляною кімнатою, а й за власний кошт пригостив всіх спортсменів та глядачів смачнючими прохолодними напоями.
Фінальний акорд нагородження провели голова АДФК Микола Озюк та адміністратор ГРК «Острів» Ірина Бондар. Так,пані Ірина резонно зауважила, що попри те, що заклад є багатофункціональним краєм відпочинку, одним із провідних рекреаційних напрямків роботи є оздоровлення та підтримка спорту.
Продовжив її думку й голова АДФК: «Оскільки «Острів» є надзвичайно оригінальним та фантастичним закладом, то й вид спорту ми підбирали настільки ж оригінальний. Приємно, що саме Асоціація дворового футболу та ГРК «Острів» першими на Волині провели змагання з волейфуту такого високого рівня».

В індивідуальних же нагородах відзнаки найкращих гравців отримали Роман Козачок із «Волиньобленерго» та Володимир Журибіда з «Динамо».

За матеріалами: http://volynsport.lutsk.ua