ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Волинські енергетики визначили кращих гросмейстерів області

Надзвичайно цікава подія відбулась у житті тих працівників «Волиньобленерго», які захоплюються поєднанням спорту й інтелекту, азарту та виваженості, натиску і терпіння. Вперше в історії підприємства було проведено масштабний чемпіонат з шахів та шашок. Якщо по філіях раніше і відбувались районні змагання з цих видів, то всеобласна першість ПАТ стала дебютною.

Охочих позмагатися за звання кращого гросмейстера було 15 на шахи та 12 відповідно на шашки. Після вступного слова голови первинної профспілкової організації Василя Івановича Сервачинського, учасників методом жеребкування було поділено на відбірні підгрупи (3х5 – шахи, 2х6 – шашки).

Василь Іванович побажав претендентам удачі, холодного розуму та перемоги. Також голова профкому подякував за те, що більшість філій підтримали ідею проведення цього турніру.

Варто відзначити, що серед 27 заявлених учасників змагань були й дві представниці прекрасної половини людства: бухгалтер Тетяна Оніщук (команда управління) та контролер Ольга Майдан (Луцька міська філія ПАТ «Волиньобленерго»).

Незважаючи на дружню атмосферу, яка панувала серед претендентів на гросмейстерські корони, вже на початку поєдинків стало зрозуміло, що опоненти налаштовані серйозно. Кожен хід робився без поспіху і стратегічно обмірковувався. З плином часу ряди фігурок на ігрових дошках ріділи, а напруга в повітрі зростала.

Воля до перемоги та чемпіонський настрій змушували хитрувати, бути непередбачуваними, робити ризикові комбінації, відгадувати маневри суперника – все для того, аби бути на крок по переду і врешті решт зробити вирішальний хід і сказати слово «мат».

Що говорити, якщо навіть у шашках були зафіксовані нічиї – а це трапляється у змаганнях аматорів вкрай рідко. І якщо шашкісти справились із визначенням найкращого відносно рано, то переможця шахового турніру довелося чекати до пізнього-пізнього вечора. Суперники були гідними одне одного, тому інколи вичікування бодай однієї помилки опонента займало чимало часу.

По закінченню протистоянь ніхто не залишився без уваги. Незалежно від результатів, усі спортсмени отримали  заохочувальний приз. А от переможців, які отримали дипломи, медалі й мотиваційні призи, вітали гучно.

Трійка призерів серед шашкістів:

1. Андрій Лебедюк, електромонтер ВЕТД Маневицької філії;

2. Віталій Пословський, автослюсар Ратнівської філії;

3. Володимир Гедз, заступник директора Луцької районної філії.

 

На шаховий же олімп зійшли:

1. Володимир Гедз, Луцька районна філія;

2. Микола Сосницький, головний інженер Ківерцівської філії;

3. Михайло Дронь, інженер служби нагляду за експлуатацією ПАТ «Волиньобленерго».

Закінченням же змагань стали дружні обміни враженнями та обіцянкою взяти реванш наступного року.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»