ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Нововолинська філія прийняла виїзну нараду ПАТ «Волиньобленерго»

11 серпня у Нововолинську відбулася виїзна нарада генерального директора Володимира Купчака з керівництвом філій ПАТ «Волиньобленерого». Метою обговорення були підсумки діяльності Товариства у І півріччі 2015 року. На подію також завітали Член Наглядової ради Олексій Хворостяний, перший заступник генерального директора Ярослав Діжак, почесний президент Анатолій Бурін та представники дирекції ПАТ «Волиньобленерго». Безумовно, метою таких зустрічей є не тільки дидактичний аспект наочно отриманої інформації, а й обмін досвідом між районами у вирішенні тих чи інших питань.

Зокрема, після вступного слова Володимира Романовича Купчака, директор із комерційних питань Дмитро Іванов поділився із присутніми підсумками збутової діяльності підприємства за перші шість місяців звітного року. Також Дмитро Олександрович поінформував колег про зміни в законодавстві щодо функціонування енергоринку.

Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення Анатолій Мосійчук проаналізував використання ТМЦ за півріччя та організацію центрозавозів необхідних матеріалів. Разом із тим, було обговорено проблеми та перспективи функціонування автоколони ПАТ «Волиньобленерго».

Директор з економіки і фінансів Віталій Коберник акцентував увагу на виконанні основних бюджетних показників філій за І півріччя 2015 року та аналізі результатів  тимчасового положення про преміювання працівників за виконання плану надходження коштів. Ще Віталій Анатолійович повідомив про механізми тарифоутворення та джерела фінансування інвестиційної програми.

Начальник відділу кадрів Едуард Орєхов доповів про трудову дисципліну та використання працівниками Товариства щорічних відпусток у літній період.

Заступник генерального директора з охорони праці Віктор Бріус розповів про стан охорони праці, а начальник юридичного управління Вадим Боричевський проаналізував роботу підзвітного йому структурного підрозділу.

Голова профкому Василь Сервачинський прокоментував роботу первинної профспілкової організації в цілому, поділився здобутками та успішними виступами у змаганнях із різних видів спорту, розповів про плани відновлення спортивного містечка. Також Василь Іванович висвітлив досягнення в рекордній кількості оздоровлення дітей співробітників ПАТ «Волиньобленерго» саме у цьому році.

Заступник генерального директора з економічної безпеки Юрій Касіянчук висловив своє бачення стану та перспектив забезпечення економічної безпеки підприємства.

Почесний президент ПАТ «Волиньобленерго» Анатолій Олександрович Бурін наголосив на довірі між працівниками та структурними одиницями, бо саме це є запорукою плідної співпраці.

Перший заступник генерального директора Ярослав Діжак проаналізував матеріали call-центру та звернув увагу на методи правильного спілкування зі споживачами. Разом із тим, Ярослав Богданович поділився планами щодо впровадження на підприємстві електронної звітності та переведення в електронну систему ведення зарплат і управління персоналом.

Член наглядової ради Олексій Хворостяний запевнив присутніх, що акціонери зацікавлені в довгостроковій перспективі розвитку підприємства. Водночас Олексій Федорович резюмував, що кінцевий результат залежить від кожного. Насамкінець Володимир Купчак подякував присутнім за увагу та висловив побажання зробити подібні виїзні наради з керівниками філій частішими.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»