О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

Як волинські енергетики відзначили найбільше національне свято

21 серпня в актовому залі ПАТ «Волиньобленерго» відбулися святкові збори, на яких керівництво привітало усіх колег із прийдешнім святом, а окремих співробітників заохотили на подальші досягнення у своїй нелегкій праці. День Незалежності – це свято всіх разом і кожного окремо. Недарма саме 24 серпня всі свідомі українці оцінюють свій внесок у розбудову та піднесення української держави. Колектив ПАТ "Волиньобленерго" не є винятком. Вже не одне десятиліття його працівники сумлінно трудяться задля забезпечення енергетичної стабільності своєї батьківщини.

Тому з нагоди цієї вагомої державної події та за високі досягнення у праці керівництво товариства вирішило нагородити представників трудового колективу Почесними грамотами, подяками та преміями.

Розпочав урочисте дійство голова профкому підприємства Сервачинський Василь Іванович, який оголосив зібрання відкритим. Що ж робилося в залі під час виконання національного гімну, треба було відчути. Такого хвилюючого та водночас піднесеного  хорового співу волинських енергетиків ця актова зала, либонь, не чула.

Далі до слова було запрошено першого заступника генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» Ярослава Діжака.

Ярослав Богданович привітав усіх присутніх із прийдешнім святом. Нагадав про те, як важко українському народові давався тернистий шлях досягнення своєї самостійності та відстоювання автентичності. З тривогою в голосі відмітив, що ця нелегка боротьба продовжується і по сьогоднішній день.

Перший заступник гендиректора висловив співчуття родинам працівникам, які загинули, відстоюючи цілісність нашої держави, та попросив присутніх хвилиною мовчання вшанувати наших героїв..
Також Ярослав Богданович сказав слова вдячності тим, хто продовжує самовіддано захищати східні кордони батьківщини. Зважаючи на це, побажав всім миру та злагоди.

Потому Василь Сервачинський запросив начальника відділу кадрів Орєхова Едуарда Вікторовича для оголошення нагороджуваних.

Загалом було нагороджено 134 працівники, з них 98 Почесними грамотами, подяками та преміями ПАТ „Волиньобленерго”, а 36 (про що свідчить важливість діяльності товариства) – від влади Волинської області.

Отож, наші лауреати:

                                                ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:
                     

  • Адамчука Валерія Леонтійовича – машиніста.

                        
Оголошено подяку:

  • Литвинчуку Володимиру Дмитровичу – диспетчеру;
  • Барчуку Миколі Олеговичу – водію автотранспортних засобів;
  • Ковалюку  Дмитру Володимировичу – електромонтеру.

 

                                                 ГОРОХІВСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:               

  • Мулька Володимира Михайловича  – електромонтера.

                        
Оголошено подяку:

  • Бочковському Володимиру Дмитровичу – електромонтеру;
  • Ревуцькому Валерію Володимировичу – електромонтеру;
  • Олейнику Миколі Степановичу  – електромонтеру;
  • Рощині Ярославу Лук’яновичу – водію автотранспортних засобів.

ІВАНИЧІВСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:         

  • Глушнюка Ігора Леонідовича – головного інженера;
  • Євчука Миколу Михайловича  – водія автотранспортних засобів.

                        
Оголошено подяку:

  • Хижняку Андрію Олександровичу – електромонтеру;
  • Байбуху Віктору Степановичу – електромонтеру;

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:     

  • Оніщука Геннадія Федоровича – заступника директора із збуту енергії.

                        
Оголошено подяку:

  • Макарчуку Сергію Олександровичу – електромонтеру;
  • Мальчуку Миколі Миколайовичу – електромонтеру;
  • Сусу Анатолію Йосиповичу  – диспетчеру;

КІВЕРЦІВСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:           

  • Струка Юрія Володимировича – електромонтеру.

                        
Оголошено подяку:

  • Дуді Олені Миколаївні – оператору ЕО та ОМ;
  • Круку Миколі Володимировичі  – електромонтеру;
  • Бондаруку Володимиру Федоровичу – водію автотранспортних засобів;
  • Мельнічуку Максиму Яковлевичу – електромонтеру.

                                     КОВЕЛЬСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                          

  • Ілюшик Оксану Сергіївну – начальника ВТВ;

Оголошено подяку:

  • Швораку Юрію Сергійовичу – електромонтеру;
  • Стасюку Валерію Вікторовичу – електромонтеру;
  • Силюку Юрію Степановичу – електромонтеру;
  • Войтюку Юрію  Вікторовичу – електромонтеру;

                                           
ЛОКАЧИНСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                        

  • Боярського Юрія Петровича  – диспетчера.

                        
Оголошено подяку:

  • Присяжнюку Григорію Васильовичу  – електромонтеру;
  • Одіону  Дмитру Віталійовичу – інженеру ВТВ.

                                        
                                            ЛУЦЬКА МІСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                 

  • Вороницького Андрія Вікторовича – електромонтера;
  • Теодорович Олену Ростиславівну – контролера енергозбуту.

                        
Оголошено подяку:

  • Брагінцю Василю Івановичу – електромонтеру;
  • Гринишину Сергію Володимировичу – електромонтеру; 
  • Новак Галину Матвіївну  – контролеру енергозбуту; 
  • Зарудницькій Ганні Іванівні – економісту;
  • Пікарському Володимиру Миколайовичу – електромонтеру;
  • Самчуку Тарасу Михайловичу  – електромонтеру.

                           ЛУЦЬКА РАЙОННА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                      

  • Гончарука Олега Павловича – головного інженера;
  • Матящуку Віталію  Анатолійовичу  – електромонтеру.

Оголошено подяку:

  • Сапизі Михайлу Григоровичу – електромонтеру.
  • Мазіну Роману Валерійовичу – електромонтеру;
  • Торбик Ользі Олексіївні  – економісту;
  • Матвійчук Ларисі Василівні – комірнику.

                                                
                                                   ЛЮБЕШІВСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                 

  • Любчика Олега Фелоровича – механіку.

Оголошено подяку:

  • Кутинець Галині Миколаївні – комірнику.

                                                   ЛЮБОМЛЬСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                     

  • Жугана Василя Васильовича – електромонтера;

Оголошено подяку:

  • Романюку Сергію Миколайовичу – електромонтеру;
  • Климюку Миколі Анатолійовичу –  водію автотранспортних засобів;
  • Калішу Віктору Васильовичу – електромонтеру;
  • Крату Юрію Петровичу  – електромонтеру.

                                                   МАНЕВИЦЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                    

  • Гедзенка Дмитра Анатолійовича – головного інженера;
  • Лопушика Ярослава Володимировича – електромонтера.

                        
Оголошено подяку:

  • Лебедюку Андрію Васильовичу  – електромонтеру;
  • Марчику Миколі Володимировича – водію ГМіТ;
  • Савчуку Володимиру Хомовичу – водію автотранспортних засобів.

 
                                                 НОВОВОЛИНСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                           

  • Петровича Володимира Кіндратовича – механіку.

Оголошено подяку:

  • Смалю Сергію Федоровичу  – оператору ЕО та ОМ;
  • Єдинак Наталії Олександрівні  – оператору ЕО та ОМ;
  • Степюку Олегу Миколайовичу – електромонтеру;
  • Котилу Василю Михайловичу – електромонтеру.

                                                  РАТНІВСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                          

  • Завадського Романа Юрійовича – електромонтера.

                        
Оголошено подяку:

  • Ленартовичу Івану Вікторовичу  – штукатуру;
  • Кушпетюку  Віктору Петровичу  – електромонтеру;
  • Хотинюку Юрію Миколайовичу – електромонтеру.

                               РОЖИЩЕНСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                     

  • Бродосюка Олександра Олександровича – інженера.

                        
Оголошено подяку:

  • Самолюку Віктору Марковичу – електромонтеру;
  • Матвійчуку Ігорю Вікторовичу – електромонтеру;
  • Шведу Миколі Івановичу – водію автотранспортних засобів;
  • Жилку Миколі Анатолійовичу – електромонтеру.

                                                 СТАРОВИЖІВСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:                             

  • Панасюка Петра Васильовича – інженера.

                        
Оголошено подяку:

  • Романюку Валерію Васильовичу – електромонтеру;
  • Кримнюку Богдану Вікторовичу – електромонтеру.

                                                                  
ТУРІЙСЬКА  ФІЛІЯ
Нагороджено Почесною грамотою:

  • Юхимчука Петра Федоровича – начальника ВТВ.

                        
Оголошено подяку:

  • Стасюк Світлані Іванівні – контролеру енергозбуту;
  • Бородичу Василю Володимировичу  – електрогазозварнику.

                                  СЛУЖБИ  І  ВІДДІЛИ ПАТ

Нагороджено Почесною грамотою:                   

  • Левицького Володимира Миколайовича – в.о. начальника служби РЗА;
  • Сухнацького Богдана Михайловича – начальника служби ІЗП;
  • Фірку Олександра Івановича – начальника відділу приєднань;
  • Гредасову Олену Михайлівну – начальника сектору ВТВ;
  • Козяр Ніну Миколаївну – начальника абонентського відділу;
  • Миндюк Юлію Леонідівну – економіста відділу збуту;
  • Федорчука Микола Миколайовича – інженера СЗДТК;
  • Старушко Ольгу Йосипівну – інженера служби ІЗП;
  • Бабулу Миколу Івановича – виконроба РБД ВКБ;
  • Сегейду Наталію Євгеніївну – бухгалтера 2 категорії бухгалтерії;
  • Болжеларського Андрія Володимировича – економіста СОП і СП;
  • Кучера Євгена Станіславовича – водія автотранспортних засобів СМіТ.

Оголошено подяку:

  • Мосійчуку Федору Васильовичу – інженеру 2 категорії СЗДТК;
  • Мархеві Миколі Михайловичу – заступнику начальника відділу приєднань;
  • Ковальчуку Петру Семеновичу – електромонтеру СЗДТК;
  • Вовку Анатолію Івановичу – столяру РБД ВКБ;
  • Кантерук Оксані Олександрівні – інженеру СОЕ;
  • Оніщук Тетяні Іванівні – бухгалтеру бухгалтерії;
  • Сичовій Ларисі Андріївні – товарознавцю ВМТП;
  • Коцару Вадиму Юрійовичу – вантажнику ВМТП;
  • Шатілу Володимиру Леонідовичу – водію автотранспортних засобів СМіТ.

 

Нагороджені від Волинської обласної ради:

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА ФІЛІЯ

  • Степанюк Юрій Олексійович
  • Лящук Орест Ігорович
  • Фісаюк Євгенія Владиславівна

ГОРОХІВСЬКА ФІЛІЯ

  • Киричук Микола Іванович

КОВЕЛЬСЬКА ФІЛІЯ

  • Мар’юсик Андрій Валентинович
  • Тарасюк Віктор Степанович
  • Хоменчук Ігор Володимирович
  • Юрчик Василь Олександрович
  • Смідюк Михайло Петрович
  • Горкавчук Іван Іванович
  • Оксенюк Олександр Васильович

ЛУЦЬКА МІСЬКА ФІЛІЯ

  • Мосорук Анатолій Олександрович
  • Лесік Віктор Васильович

ЛУЦЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

  •             Свитка Олександр Святославович

ЛЮБЕШІВСЬКА ФІЛІЯ

  •             Лопухович Анатолій Іванович

ЛЮБОМЛЬСЬКА ФІЛІЯ

  • Гринюк Володимир Ілліч
  • Пішук Олександр Вікторович

МАНЕВИЦЬКА  ФІЛІЯ

  • Синиця Петро Сергійович
  • Неродик Сергій Іванович

НОВОВОЛИНСЬКА  ФІЛІЯ

  • Лебедюк Дмитро Іванович
  • Ясинський Ігор Анатолійович
  • Приходько Сергій Васильович

РАТНІВСЬКА  ФІЛІЯ

  • Мицюк Олександр Геннадійович
  • Корпач Олександр Васильович

РОЖИЩЕНСЬКА  ФІЛІЯ

  • Бричук Сергій Васильович
  • Стасюк Микола Васильович         

СТАРОВИЖІВСЬКА ФІЛІЯ

  • Хомич Юрій Степанович

ТУРІЙСЬКА  ФІЛІЯ

  • Висторопець Сергій Віталійович
  • Гнатюк Андрій Михайлович
  • Карпук Михайло Володимирович
  • Наумик Віктор Миколайович

 

УПРАВЛІННЯ ТОВАРИСТВА

  • Перчук Володимир Петрович
  • Куриленко Олександр Іванович
  • Бабула Віталій Миколайович
  • Редько Анатолій Олександрович
  • Федорчук Сергій Васильович

Після цього голова профкому Василь Сервачинський відзначив особливо активних працівників грамотами та закликав провести плідно вихідні й гідно відзначити День Незалежності України!

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»