ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Гендиректор «Волиньобленерго» особисто привітав колег з «Волиньгазу»

Дві провідні енергетичні компанії Волинської області об'єднує не тільки приналежність до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а й спільна відповідальність за забезпечення мешканців краю життєво необхідними ресурсами. Адже саме від злагодженої роботи співробітників «Волиньобленерго» та «Волиньгазу» залежить добробут волинян удома, на роботі й на виробничих потужностях.

Напередодні Дня  працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України в просторій та красивій  актовій залі регіональної газової компанії  «Волиньгаз» відбулися урочистості з нагоди цього професійного свята.

Серед запрошених на приємну церемонію нагородження та вітання були представники влади області  й міста, партнери та кращі працівники-«волиньгазівці».

Своє шанування газовикам висловив і генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак. Бо ж  Володимир Романович  як ніхто знає всі тонкощі цієї галузі, адже свого часу працював на керівних посадах у ВАТ «Львівгаз» та ВАТ «Івано-Франківськгаз».

Прес-центр ПАТ "Волиньобленерго", фото: прес-центр "Волиньгаз"