ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Збірна журналістів та енергетиків зіграла проти ЖФК «Легіон»

Традиція товариських ігор між інформаційно-розважальним сайтом «ВолиньSport» та дівчатами із футзального клубу «Легіон» існує ось уже півтора року. Цього разу суперники грали вчетверте. Дівчата традиційно зібрали дуже потужний колектив, який, здавалося, міг і чотири повноцінні четвірки виставити. Хлопці ж уособили собою таку собі збірну журналістів, волинських енергетиків та представників шоу-бізнесу, тому проти «легіонерок» на майданчик вийшов симбіоз «ВолиньSport»+«Волиньобленерго»+DJ «Женева».

Те, що красуні підготувалися до гри, стало зрозуміло ще до стартового свистка. Дівчата відразу розібрали опонентів, як кажуть, «по кісточках» та взялися методично намацувати  слабкі місця в обороні.

Але хлопаки попервах доволі майстерно зіграли від оборони, позиційно перекриваючи всі можливі зони для планомірних атак. Натомість самі не цуралися бігати у контри. Така тактика швидко принесла дивіденди, й «ВолиньСпорт» повів з різницею у два м’ячі.

Тренер «Легіону» Дмитро Голоскоков, зрозумівши, що академічним футзалом досвідчених суперників не візьмеш, вніс корективи, після яких дівчата так закрутили мережива  комбінацій, що мужчини почали десь не встигати, десь попускати…

Разом із тим, у діях чарівних панянок простежувалася аритмія в темпі, яка інколи ставила в тупик захист. Понад те, «Легіон» почав вмикати свою дальню артилерію – а удари в гравчинь, попри зовнішню витонченість, дай Боже…

Під завісу протистояння став очевидним факт втоми у збірної журналістів та енергетиків. Також далася взнаки коротка лава запасних (аж один гравець). Дівчата ж навпаки – з кожною атакою збільшували темп.

Тож не випадковою є перемога «Легіону» з мінімальним рахунком та надзвичайно класною грою. Додамо, що цього року дівчата вкотре виступатимуть у першості Волині, яка цьогоріч пройде під егідою Аматорської футзальної  ліги України.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»