ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Волинські енергетики обрали нового голову профкому

У п'ятницю, 18 вересня, відбулася звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації ПАТ «Волиньобленерго». На ній делегати та гості заслухали звіт за проведену роботу попереднього періоду (2010-2015 рр), дали оцінку минулому керівництву профкому та обрали голову організації на наступний п'ятирічний період.

Так, голова профкому Сервачинський Василь Іванович озвучив весь обсяг пророблених ініціатив соціального та культурно-спортивного спрямувань за свою кількамісячну каденцію. А показники, до слова, не можуть не вражати, адже саме цього літа було оздоровлено рекордну кількість дітей, працівники ПАТ «Волиньобленерго» стали чемпіонами області з кульової стрільби ФСТ «Україна» та першими в історії чемпіонами Волині з пляжної американки (волейфуту).

Потому виступили голова ревізійної комісії профспілкової організації Хведчак Олена Денисівна, директор Камінь-Каширської  філії Ярошук Ігор Володимирович, механік, голова цехкому Любешівської філії Любчик Олег Федорович.

Увесь колектив волинських енергетиків визнав роботу профспілкової організації задовільною, а генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак справедливо зауважив, що Василь Іванович підняв планку доволі високо, тому його наступниці  доведеться гідно продовжувати розпочату справу.

Далі делегати конференції одноголосно проголосували за кандидатуру на посаду нового голови профкому Папенко Тетяни Анатоліївни. До цього часу пані Тетяна працювала начальником загально-правового відділу юридичного управління ПАТ «Волиньобленерго» та зарекомендувала себе як надзвичайно професійний і відповідальний спеціаліст.

Насамкінець Стемпневська Марія Іванівна (юрисконсульт  Ківерцівської філії) зачитала висновок про те, що конференція пройшла без порушень, а всі рішення – легітимні.

Генеральний же директор подякував Василю Сервачинському за віданну працю та привітав Тетяну Папенко з новою посадою в ПАТ «Волиньобленерго».

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»