ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Знай наших: енергетики – треті в обласній спартакіаді ФСТ «Україна»!

Уже традиційно для нинішнього року команда первинної профспілкової організації ПАТ «Волиньобленерго» з радістю відгукнулася на запрошення спортивних товариств брати участь в обласній спартакіаді. Цього разу ФСТ «Україна» проводило змагання серед організацій Волині у таких видах: шахи, шашки, армспорт, настільний теніс та футзал.

Першими честь представляти «Волиньобленерго» випала доля гросмейстерам. І таки можемо похвалитися успіхом – Ольга Майдан здобула до загальнокомандної скарбнички ІІ місце з шашок, а Тарас Романюк у цій же дисципліні посів ІІІ щабель.

Разом із тим, хто як не голова профкому власним прикладом показав свою майстерність на дошці із шахами. У підсумку трійка призерів здобула однакову кількість очок, однак організатори за додатковими показниками дали Тетяні Папенко лише ІІІ сходинку п’єдесталу пошани. Хоча в особистих зустрічах тільки вона здобула чисту (не технічну перемогу). Крім того, майбутню чемпіонку пані Тетяна в очному протистоянні обіграла… за 8 ходів.

У другий ігровий день енергетики показали гарні результати в армспорті (Дмитро Дудик – ІІІ місце) та  настільному тенісі (Юрій Ігнатійчук – ІІІ місце, Ольга Довгай – ІІ місце). Стосовно Олі, то нашу красуню взагалі на руках треба носити – попри високу температуру, вона не підвела партнерів по команді й достойно відіграла турнір.

Ще одну «бронзу» здобули футзалісти. Хлопці билися з вогником в очах, відбування номера не було, однак частенько огріхи в обороні траплялися лише через недостатню зіграність. Але ж усе з часом. Бо ж чемпіонам із «Богдан Моторс» мінімально поступилися (3:4) тільки через безглуздий рикошет.

Отож, в усіх видах та загалом команда ППО ПАТ «Волиньобленерго» посіла третю сходинку, пропустивши вперед лише колективи СКФ «Україна» та «Богдан Моторс».

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»