ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У «Волиньобленерго» відбулася зустріч-діалог зі студентами

Співпраця з вишами та тісний зв'язок зі студентськими колективами – то не просто проведення спільних акцій чи презентаційних програм, а погляд у майбутнє та турбота про день прийдешній свого підприємства. От і керівництво ПАТ «Волиньобленерго» 12 листопада започаткувало чудову традицію відкритого та відвертого спілкування зі спудеями Інституту економіки та менеджменту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

До волинських енергетиків завітали завідувач кафедри економіки природокористування та економічної теорії, доктор економічних наук, професор Стрішенець Олена Миколаївна та її підопічні – представники першого та п’ятого курсів. Беруче вступне слово, генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак привітав гостей та висловив побажання побачити когось із присутніх уже в якості співробітника підприємства. Володимир Романович також зауважив, що вважає студентство колегами, адже й сам працює за принципом «Вік живи – вік учись».

Головним же спікером зустрічі був директор з економіки та фінансів Віталій Коберник, який за допомогою презентаційних матеріалів наочно розповідав гостям про «Волиньобленерго». Так, зокрема, Віталій Анатолійович повідав про історію електрифікації Волині, історію підприємства, специфіку передачі електроенергії, загальну характеристику організації, кількісну та якісну складову споживачів, напрямки діяльності ПАТ, формування роздрібних тарифів, коефіцієнтний аналіз та цілі компанії.

Про заробітну плату, бюджетування, облікову кількість працівників розповіли заступник начальника фінансово-бюджетного відділу Мартинюк Алла Юріївна, начальник сектору організації і стимулювання праці Загаюк Тетяна Володимирівна та начальник економічного відділу Садовська Ірина Йосипівна.  

Варто зазначити, що спілкування не було монотонною оповіддю, а радше нагадувало круглий стіл із живим спілкуванням, в якому як студенти, так і їхня завідувач кафедри Олена Миколаївна з’ясовували певні цікаві моменти безпосередньо у ході презентації. Тож зустріч сміливо можна було йменувати дискусією, а то й полемікою.

Насамперед, гості питали про нюанси виробництва та можливості постачання сонячної та вітрової енергії, ймовірність експорту електроенергії за кордон, кількісні втрати енергії при її передачі на далекі відстані, можливість купівлі й транспортування електроенергії волинянами з інших областей, як і наскільки швидко волинські енергетики «вичисляють» крадіїв електроенергії…

Причому відчувалося, що питання ці не поверхневі, а глибокі, зі знанням справи. То хіба з такими студентами можна переживати за енергетичне майбутнє України? З такою підготовкою, як в Інституті менеджменту та економіки СНУ імені Лесі Українки, - ніколи.

Насамкінець представники ПАТ «Волиньобленерго» та університету домовились про систематичні зустрічі подібного характеру, а також залучення прикладів підприємства для написання наукових робіт. Ну й звісно, куди ж без спільного фото?

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»