ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Коли відкриваються нові горизонти…

Життя неодмінно ділить долю кожної людини на часові чи тематичні періоди. І з плином буття наша життєва стежина завертає у різні ворота настрою: радості чи суму, оптимізму чи песимізму, натхнення чи бажання відпочити. Проте в кінцевому результаті глобальне значення мають не здобуті п’єдестали та медалі, а те, якого місця ми добиваємось у серцях рідних, друзів, колег та близьких. 

20 листопада вийшов на заслужений відпочинок головний бухгалтер ПАТ «Волиньобленерго» Вадим Боровський. Вадим Володимирович – той унікальний випадок, коли в одній людині дивовижно поєдналися надзвичайно високий професіоналізм своєї справи, принциповість і вимогливість буквально до кожної платіжки, неймовірне педагогічне вміння не тільки підібрати колектив, а й його навчати та розвивати, і доброї душі вдача, що характеризується мораллю, совістю та чесністю. Його знання, вміння, можливості ще дуже й дуже далекі від вичерпності, але рішення прийнято, тому мусимо такий крок поважати.

Так, на урочистому вітанні у вузькому колі найближчих соратників, перший заступник генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» Ярослав Діжак подякував Вадиму Володимировичу за понад двадцятирічну працю та зізнався, що трудитися пліч-о-пліч з таким потужним спеціалістом було надзвичайним досвідом. Тож Ярослав Богданович побажав надалі міцного здоров’я та відкриття нових невіданих досі горизонтів.

Голова профкому Тетяна Папенко по-жіночому тепло зичила гарно провести нарешті омріяний відпочинок і пожартувала, що пенсія – це всього-на-всього відпустка, щоправда, з якої не потрібно виходити.

Почесний президент Анатолій Бурін пригадав, що перший комп’ютер у «Волиньобленерго» дістався бухгалтерії, і саме Боровський був генератором найпрогресивніших ідеї з оптимізації роботи підприємства. У той же час Анатолій Олександрович висловив певність, що професіонал з великої букви, яким безумовно є Вадим Володимирович, неодмінно знайде собі заняття до душі.

А далі були квіти, поцілунки, подарунки, обійми, ледь стримані сльозі та тисячі щирих приємних слів, бо Вадим Володимирович у наших серцях посів найпочесніше місце.

Дякуємо за віддану працю та взаємоповагу.

Колектив ПАТ «Волиньобленерго»