ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Військові командири подякували «Волиньобленерго» за доблесного солдата

У цей нелегкий час особливо важливо об’єднувати свої зусилля та разом йти до досягнення мети й стояти на сторожі мирного неба. Ми вже неодноразово писали про те, що ПАТ «Волиньобленерго» не тільки передавало Збройним силам України  автотранспорт для АТО, а й допомогло модернізувати систему електроживлення луцькому військовому шпиталю для безперебійного проведення операцій.

Та ще у стократ приємніше, коли ті, хто на передовій, дякують підприємству за енергетиків, які проявили себе гідними солдатами-захисниками України.

Так, на адресу нашого товариства надійшла подяка від командира 1-го гарматного артилерійського дивізіону майора Філіпова А.В. та командира військової частини пп В3500 полковника Панченка С.І.

У ній, зокрема, йдеться:

«Шановне керівництво ПАТ «Волиньобленерго»! Командування військової частини висловлює вам щиру подяку за гідну службу вашого працівника, солдата Киричука Миколи Івановича, який чесно і сумлінно виконує свій військовий обов’язок по захисту суверенітету й територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Завдяки Вам, він зробив свій вибір.

Велике спасибі Вам. Бажаємо здоров'я, благополуччя та мирного неба над головою».

Як нам вдалося з’ясувати, Микола Киричук зарекомендував себе сумлінним та надійним ще задовго до війська. Чоловік понад десять років працює електромонтером на Сенкевичівській дільниці Горохівської філії ПАТ «Волиньобленерго». Проживає в селищі Сенкевичівці, а був призваний до лав Збройних сил України на початку червня цього року. Без найменших роздумів пішов захищати Батьківщину та ще й щиро радів, що медкомісія визнала його придатним.

Як розповів директор згаданої філії Олексій Харков, про Миколу за час його роботи пригадати може тільки позитивні моменти. Понад те, Киричук дуже часто виконував не лише функції електромонтера, але й водія. Словом, толковий хлопець, на якого завжди можна було сміливо покластися.

Сам же винуватець приємної оказії скромно зауважив, що подяку отримав тому, що виконував те, що повинен виконувати солдат. Що ж, справжня позиція справжнього чоловіка.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»