ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» - єдина українська компанія, що отримала золоту відзнаку в Женеві

У діяльності будь-якої структури лакмусовим папірцем її роботи є визнання. Визнання від колег, фахівців та експертів. Певна річ, що кожне таке визнання базується на досягненнях, а воно, у свою чергу, є неможливим без чіткої взаємодії усіх ланок підприємства: від електромонтера до директора з техпитань, від контролера до директора комерційного, від прес-служби до генерального директора, від диспетчера до члена наглядової ради. Адже тільки при розумінні з півслова у колективі можливий успіх. І таким успіхом вкотре у цьому році може похвалитися ПАТ «Волиньобленерго» - цього разу міжнародним!

Так, цього року в’пятнадцяте відбувалася церемонія нагородження від французької «Association Otherways Management & Consulting». Сама процедура моніторингу підприємств цією консалтинговою  асоціацію проводиться по всьому світі! Так-от, експерти цієї групи спочатку самі досліджують показники десятків тисяч  бізнесових структур з усіх материків. Роблять вони це, опираючись на відкриту публічну інформацію. За результатами цього дослідження, відбирається кілька сотень претендентів, від яких французька консалтингова група просить додаткову інформацію для більш ґрунтовного дослідження. І вже тоді називається сотня лауреатів – найкращі компанії, які й запрошуються на нагородження.

Із надзвичайною радістю повідомляємо, що цього року саме «Волиньобленерго», пройшовши горнило відбору та експертних оцінок, тріумфально увійшло до когорти світової бізнес-еліти! На урочистій церемонії  в Женеві честь  нашого товариства представляв почесний президент ПАТ «Волиньобленерго» Анатолій Бурін. Саме Анатолію Олександровичу  золоту відзнаку вручив особисто президент  «Association Otherways Management & Consulting» Чарльз Табет.

Враження від церемонії просто неймовірні, - зізнається Анатолій Бурін. – Все настільки святково, помпезно та водночас по-діловому стримано. Дивовижне поєднання. Вдвічі приємно отримувати золоту статуетку було ще й тому, що «Волиньобленерго»  стало єдиним переможцем  з України. Та й зі Східної Європи тріумфаторів було не більше п’яти. А от багато успішних компаній за відзнако приїхало з Африки, Азії, Океанії та Арабських країн. Коли ж Чарльз Табет вручав мені нагороду, то сказав, що надзвичайно тішиться тим, що серед  лауреатів опинилося українське енергетичне підприємство. Причому сказав, що бачить прогрес  саме ПАТ «Волиньобленерго». То хіба такі слова не вартують праці усього життя? Та безумовно.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»