ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики гідно здолали наслідки стихії!


Шквальний вітер, що «гостював» практично в усіх районах Волинської області у ніч проти понеділка 14 грудня, завдав чималої шкоди як людям, так і енергетикам.

Так, станом на 8:00 чотирнадцять населених пунктів було знеструмлено повністю й дванадцять – частково. Вийшли з ладу 76 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ, 10 повітряних ліній 10 кВ (з них 5 - частково).

Негода торкнулася усіх районів регіону, особливо Володимир-Волинського, Ковельського, Любомльського, Ратнівського, Старовижівського, Горохівського, Турійського та Маневицького.

Працівники ПАТ «Волиньобленерго» усіх ланок миттєво відклали заплановану роботу й кинули сили на ліквідацію наслідків негоди й відновлення електропостачання. На це було спрямовано зусилля 69 бригад (186 людей та 58 машин і механізмів).

Поступово ситуація стабілізовувалась, і вже на 14:00 без електрики залишалося не 26 (як вранці), а 17 міст та сіл. Ще в обідню пору в коментарях ЗМІ волинські енергетики пообіцяли, що до кінця світлового дня постараються відремонтувати те, що зламала природа.

До честі співробітників ПАТ «Волиньобленерго», попри труднощі та обмеженість у ресурсах (трудових і паливно-мастильних), вони до 16-ої години того ж дня заживили всі населені пункти, які було знеструмлено.

Ця локальна, без зайвих перебільшень, перемога стала можливою тільки завдяки високій кваліфікації, злагодженій роботі та взаємопідтримці робітників «Волиньобленерго».

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»