ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Ті, що бережуть промінь світла, відзначили професійне свято


Робота енергетика  – надзвичайно складна, адже за важливістю її можна поставити на один із перших щаблів у забезпеченні розвитку держави в цілому. Завдяки людям цієї професії підтримується надійна та високоефективна робота паливно-енергетичного комплексу. Волинські ж  енергетики, безумовно, є одними з кращих у свої галузі в Україні. Недарма ПАТ «Волиньобленерго» отримало дві надзвичайно важливі та авторитетні золоті нагороди – міжнародної групи «Association Otherways Management & Consulting» в Женеві та Національного бізнес-рейтингу України в Києві.    

Символічно, що своє професійне свято  енергетики святкують 22 грудня – у день зимового сонцестояння. Щоразу це гарний привід оцінити зроблене, підбити підсумки, накреслити плани на майбутнє. Цей день практично збігається із завершенням року, який був насичений подіями, здобутками, визначними датами.

Цього разу на урочистих зборах ПАТ «Волиньобленерго» в актовій залі яблуку ніде було впасти. Серед поважних гостей свята – генеральний директор товариства Купчак Володимир Романович, перший заступник голови Волинської ОДА Кошарук Сергій Дмитрович, луцький міський голова Романюк Микола Ярославович, почесний президент «Волиньобленерго» Бурін Анатолій Олександрович та ветерани підприємства: Панчук Володимир Миколайович, Сидор Вячеслав Іванович, Тетенич Степан Михайлович, Жидков Юрій Іванович і Ковальчук Віктор Арсенійович.

Так, у своєму вітальному слові, гендиректор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак зазначив, що  з кожним роком кількість завдань, які стоять перед нашим товариством, збільшується, планка успіхів та досягнень піднімається все вище і вище. На жаль, знову доводиться зустрічати День енергетика в контексті воєнних дій. За час проведення АТО 24 співробітники «Волиньобленерго» пройшли службу у Збройних силах України. 11 вояків повернулося до рідних домівок, 11 – продовжують захищати наш і вами спокій, а Роман Лучук та Микола Бондарук – героїчно загинули в ім’я майбутнього України.

У той же час, Володимир Романович запевнив, що попри складнощі, підприємство в міру своїх можливостей допомагає українським воякам – так, у зону АТО було передано 8 автомобілів, а також надана допомога в модернізації системи живлення луцькому військовому шпиталю.

У продовження цієї теми мер Луцька Микола Романюк оригінально привітав енергетиків зі святом, побажав наснаги та щоб у наступному році із нашого лексикону зникло слово «війна».
Сергій Кошарук, бажаючи присутнім здоров’я, зауважив, що саме від енергетиків залежить економічна безпека України, а тому вірить, що й надалі ця професія розвиватиметься та більше набуватиме екологічних розгалужень.

А яку шикарну історію про те, як жителі області на лижах допомагали відновлювати електропостачання після снігових заметілей, розповів Анатолій Бурін! Глядачі у залі супроводжували її у буквальному сенсі аплодисментами.

Далі були не менш приємні миті вручення нагород. Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відзначило знаком «Відмінник енергетики України» трьох представників Волині: Зінкевич Євгенію Іванівну (диспетчера Рожищенської філії), Князя Віктора Михайловича (головного інженера Турійської філії) і Микитюка Василя Юхимовича (машиніста екскаватора Луцької міської філії). Аж двадцять три працівники «Волиньобленерго» отримали почесну грамоту та подяку Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, двадцять – нагороди від Волинської облдержадміністрації і Волинської обласної ради, подяку від Луцької міської ради – четверо.

Управління товариства нагородило сто десять своїх  енергетиків грамотами, подяками й цінними подарунками. Первинна профспілкова організація також не залишилась осторонь, і її голова Тетяна Папенко відмітила двадцять п’ять найактивніших співробітників з усієї області.

Свято закінчилось гарним настроєм, морем позитиву і незліченною кількістю побажань нових трудових звершень, творчої наснаги, віри у завтрашній день, затишку, добра і благополуччя у родинах волинських енергетиків!

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»