ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Діти енергетиків поринули у пригоди Діда Мороза

Ще в минулому році первинна профспілкова організація ПАТ «Волиньобленерго» започаткувала доволі приємну та надзвичайно корисну ініціативу – співпрацю з мистецькими, культурними та спортивними колективами. І вже з першими днями року нового на всіх охочих діток працівників товариства чекав чудовий сюрприз – вистава «Лісові пригоди Діда Мороза» в затишному залі лялькового театру обласного центру.

Щоб таки довезти діток майже в двадцятиградусний мороз на гостину до Діда Мороза, Снігурочки та інших персонажів, філії використовували автобуси та навіть власні автівки. Чого ж не зробиш зараз втіхи чад? За два театральних дійства впродовж дня його відвідали близько чотирьохсот батьків та дітей з Любешівської, Іваничівської, Маневицької, Володимир-Волинської, Ківерцівської, Локачинської, Рожищенської, Луцької міської, Луцької районної філій та управління ПАТ «Волиньобленерго».

 Ейфорії дітлахів не було меж, коли позитивні герої таки долали перешкоди Баби Яги, бо ж святкова оказія проходила у формі ігор, танців та конкурсів, де чи не кожен міг виграти приз. А коли ж малятка пішли брати автографи в Снігуроньки, Зайчиків та Діда Мороза, то настала черга приємно дивуватися волинським артистам! А що ж, такі вони – діти волинських енергетиків: допитливі, цікаві, кмітливі та сміливі!

А після вистави вже дякували батьки – за можливість подарувати малечі святковий настрій, за краплину позитиву та казки у їхньому житті. Тож задоволеними залишись усі.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»