ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


До уваги установ, підприємств та організацій, які споживають електричну енергію на потреби зовнішнього освітлення

З 1 березня 2016 року набирає чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28 грудня 2015 року «Про внесення змін до Порядку диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів, затвердженого постановою НКРЕ від 22 жовтня 2004 року № 1030». 

Відповідно до Закону України «Про електроенергетику» та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ураховуючи підпункт 2 пункту 3 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 131, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 1. В абзаці першому пункту 1 Порядку диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України, від 22 жовтня 2004 року № 1030, цифри «0,25» замінити цифрами «0,6».

2. Ця постанова набирає чинності з 01 березня 2016 року.

Відповідно до постанови змінюється коефіцієнт, який застосовується для розрахунків за електричну енергію за єдиним роздрібним тарифом відповідного класу напруги у межах зон доби для потреб зовнішнього освітлення, з 0,25 до 0,6.

Отже, з 1 березня вартість електричної енергії для установ, підприємств та організацій, які її споживають для потреби зовнішнього освітлення, зросте пропорційно до росту цього коефіцієнта. Зважаючи на це, енергетики рекомендують вищезгаданим споживачам врахувати це при формуванні статті витрат на оплату спожитої електроенергії у своєму бюджеті на 2016 році.

Інформаційно-консультаційний центр, Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»