ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Привітання Генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» з Днем Соборності України

Шановні колеги, друзі, партнери!

Рівно 97 років тому – 22 січня 1919 року – відбулося об’єднання УНР та ЗУНР у цілісну, самостійну, незалежну, вільну державу українського народу. Ця подія стала здійсненням споконвічної мрії українців про соборну націю, етнічну й територіальну консолідацію та самоідентифікацію.

Тоді, крім ідейних міркувань, це об'єднання мало й політичну складову, адже обидві держави потребували концентрації збройних сил та взаємної допомоги для захисту своїх територій від іноземного військового втручання, яке на той час набуло форми агресії.

Унікальність цієї події полягає ще й тому, що об'єднання УНР і ЗУНР стало моделлю цивілізованого, добровільного збирання територій в єдиній суверенній державі. Разом із ухваленням Універсалу про злуку, Трудовий конгрес задекларував, що об'єднана УНР «не має й думки забрати під свою власть чужі землі».

Про що це свідчить? Про те, що у всі віки українці були не лише волелюбним народом, а й мирним і доброзичливим. Маємо нині таку ситуацію, що об’єднання знову стає актуальним як ніколи. Мусимо зібрати всі сили та разом боротися проти негараздів.

І тільки спільним бажанням, доб’ємося того, що писали в Універсалі 97 років тому: «Віднині на всіх українських землях, розділених віками, Галичині, Буковині, Закарпатській Русі й Наддніпрянщині буде єдина велика Україна. Мрії, задля запровадження яких найкращі сини України боролися і вмирали, стали дійсністю».

Зі святом Злуки, з Днем Соборності України!

Слава Україні!

Володимир Купчак, Генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго»