ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Ратнівська філія позмагається за Всеукраїнський «Premium Cup» з міні-футболу

Відбулося жеребкування престижного й представницького «ADF-LNTU Premium Cup» з дворового міні-футболу 4х4. Цього разу турнір матиме статус всеукраїнського, адже вже спакували валізи до Луцька та готові виборювати своє чергове чемпіонство команди з міст Житомира, Луцька, Горохова та колективи з Рожищенського, Ківерцівського, Горохівського, Ратнівського, Луцького та Маневицького районів Волині. 

Приємно, що організатори – Асоціація дворового футболу Волині – запросили на турнір колектив «Волиньобленерго» (як перших в історії чемпіонів області з пляжної американки АДФ). Честь відстоювати наше товариство було довірено неодноразовому чемпіону спартакіади ПАТ – команді Ратнівської філії.

Таким чином, за результатами жеребкування, ратнівчани потрапили до квартету «Г», де їхніми опонентами за дві путівки будуть: ФК «Бережанка» (Горохівський р-н), ФК «Реал» (Кременець, Рожищенський р-н) та ФК «Рованці» (Луцький р-н).

Усім, хто бажає підтримати наших хлопців, запрошуємо в суботу до спорткомплексу ЛНТУ. Розклад ігор:

Група «Г»

17:15 – 17:37 – «Волиньобленерго» - «Рованці»

17:40 – 18:02 – «Реал» - «Бережанка»

18:10 – 18:32 – «Волиньобленерго» - «Реал»

18:35 – 18:57 – «Рованці» - «Бережанка»

19:05 – 19:27 – «Волиньобленерго» - «Бережанка»

19:30 – 19:52 – «Рованці» - «Реал»

У разі виходу з групи, енергетики потраплять на ймовірних суперників із групи «В»: МФК «Форца» (Житомир), «Гудзон» («Модерн Експо», Луцьк), «Вест Сайд» (Луцьк) та «НІКА» (смт Колки, Маневицький р-н).

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»