ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Ратнівська філія стала відкриттям всеукраїнського турніру. ВІДЕО

Ось і відгримів у Луцьку всеукраїнський «ADF-LNTU Premium Cup» з дворового міні-футболу 4х4, який зібрав шістнадцять учасників із трьох міст та шести районів Волинської та Житомирської областей. Приємно, що до когорти найсильніших було запрошено команду первинної профспілкової організації ПАТ «Волиньобленерго».

Оскільки неодноразовим чемпіоном внутрішньої спартакіади серед волинських енергетиків є міні-футболісти Ратнівської філії, то й представляли честь товариства саме вони.

За результатами жеребу, енергетики потрапили до квартету «Г», де їхніми суперниками за дві путівки були ФК «Бережанка» (Горохівський р-н), ФК «Реал» (Кременець, Рожищенський р-н) та ФК «Рованці» (Луцький р-н).

У першому матчі з лучанами довелося спостерігати справжню битву характерів, яку мінімально виграли «жовто-сині» - 1:0. На жаль, з кременецьким «Реалом» не вистачило дещиці в реалізації, тому поразка 2:3, яка ставила питання руба – або перемога з надзвичайно сильною «Бережанкою», або поїздка додому.

Тут енергетики зіграли як аси футзалу: стримали стартовий натиск і продовжували терпіти, терпіти і ще раз терпіти в обороні. А коли випала нагода перейти у контрвипад, «Волиньобленерго» нею скористалося сповна – два голи і несподівані  2:0.

Наступного дня у чвертьфіналі ратнівчанам протистояв минулорічний чемпіон цього турніру МФК «Форца» (Житомир). Яким же був подив глядачів, коли наші поліщуки не лише відкрили рахунок, а й продовжували впевнено стримувати хвилі атак лідера Першої ліги першості Житомира з футзалу.

Тривалий час трималася нічия 1:1, однак клас є клас, і два більярдні дальні постріли під штангу звели нанівець старання дотягти хоча б до серії пенальті. Проте навіть за таких умов команда ПАТ «Волиньобленерго» стала приємним відкриттям змагань.

Організатори – а це кафедра фізичного виховання ЛНТУ та Асоціація дворового футболу Волині – відзначили доволі хороший рівень новачка з Ратнівщини та запросили хлопців брати участь у подальших турнірах під егідою АДФ.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»