ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики допомогли інвалідам Чорнобиля

Живемо в доволі нелегкий час, коли без взаємної підтримки важко. Нерідко в ПАТ «Волиньобленерго» звертаються за допомогою шпиталі, громадські організації, колишні працівники, пенсіонери, ветерани.  Тож щоб вирішити те чи інше питання,  намагаємося підставити  побратимське плече . В міру своїх можливостей, звісно.

Так, нещодавно до Генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака завітав Президент фонду «Інвалідів Чорнобиля МВС України у Волинській області» Іван Жук. Чоловік, який сам є пожежником, розповів про те, як молоді офіцери викачували воду з-під розбурханого реактора практично без спеціальних засобів захисту. Для шести із них земний шлях закінчився буквально на третій день після цього. Їм було посмертно присвоєно звання «Героя».

Ціною не одного життя було врятовано не тільки Україну, а й Європу. А скільки залишилось інвалідами?

У цьому році 26 квітня буде «страшний ювілей» – 30 років з дня трагедії катастрофи на ЧАЕС. І багато очевидців та активних учасників тих подій нині є малозабезпеченими й соціально-незахищеними. Часто їм бракує матеріальних засобів для лікування чи проведення термінових операцій різної складності.

Звісно, ПАТ «Волиньобленерго» не могло залишитись осторонь цієї ситуації, а тому, на прохання Президента фонду «Інвалідів Чорнобиля МВС України у Волинській області», посприяло у придбанні необхідних медикаментів.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»