ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Володимир Купчак привітав Посольство Болгарії з Днем визволення

Болгарія – доволі споріднена з Україною країна хоча б тому, що тамтешнє населення на 82 % є православними християнами. Також саме Болгарія одна з перших (після Польщі, Канади, Угорщини, Латвії й Литви) визнала незалежність української держави 5 грудня 1991 року як доконаний факт. Також не варто повторювати, що на багатьох міжнародних самітах болгари займають солідарну позицію з українцями.

І от, 3 березня ця країна відзначала своє найважливіше державне свято – День визволення від османської імперії (яке відбулося в 1878 році). Тому у Посольстві Болгарії в Україні відбулося святкування цієї без найменшого перебільшення знаменної дати.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія Красімір Неделчев  Мінчев – справжній дипломат,  фахівець  та просто чарівна людина  влаштував незабутній вечір із цього приводу.

Приємно, що серед високоповажних гостей був і Генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак.  Гендиректор волинських енергетиків привітав працівників посольства та побажав подальшого процвітання, єдності та мирного неба.

Доповнив невимушену атмосферу оказії милозвучний спів Народної артистки України Катерини Бужинської, яка в репертуарі має пісні не тільки українською, а й англійською, італійською, іспанською, івритом та болгарською мовами.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»