ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики відзначили свято весни та краси

Професія енергетика — важка, і тому щоденно вимагає неабияких сил, знань та умінь. У ПАТ «Волиньобленерго» працює 560 жінок, і всі вони завдяки своїй чарівності та чуйності, гострому розуму й високому інтелекту довели, що заслуговують називатись не слабкою, а прекрасною половиною людства. Працівниці «Волиньобленерго» завжди користувались і будуть користуватись у колективі щирою симпатією та довірою з боку чоловіків, завжди знайдуть розуміння й підтримку з їхнього боку. Бо ж саме жінки та дівчата є музами натхнення, берегинями спокою і рушійною силою звершень, успіхів, рекордів.

Тож напередодні 8 березня мужчини-енергетики запросили на невеличке свято усіх своїх колег прекрасної статі до актової зали товариства. Вступне слово взяв Перший заступник генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» Ярослав Діжак. Зокрема, Ярослав Богданович зачитав вітальну телеграму від генерального директора Володимира Купчака, який перебуває у відрядженні, а також привітав присутніх від себе особисто. І було то якось так щиро, тепло й по-родинному.

Особливі слова вітання звучали на адресу тих жінок, які колись працювали в ПАТ, але зараз перебувають на заслуженому відпочинку. Багато років життя вони віддали улюбленій справі, та навіть у напруженій важкій праці не втратили притаманної їм чуйності, ніжності, ласки та доброти.

Коли ж Ярослав Богданович завершив своє вітальне слово декламацією віршованих рядків, то зал вибухнув аплодисментами. 

Потім настала пора подарунків. Цього року, вони були значно оригінальніші від попередніх: крім грошової премії, ще солодкий та ігристий сюрпризи, а також квіточка, що була уособленням весни. Тому чоловіки наввипередки підходили до дівчат, вручали їм презенти та від усієї душі зичили, щоб з обличчя ніколи не сходила посмішка, щоб серця завжди зігрівала любов коханих і дітей, щоб нев’януча зовнішня привабливість завжди підсилювалася внутрішньою гармонією та спокоєм.

Святкова оказія  закінчилась відмінним настроєм та морем позитивних емоцій.

Зі святом весни Вас, наші найкращі!

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»