ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


257 дітей енергетиків отримали подарунки

Ось і підбито підсумки одного з найтриваліших у часі конкурсів дитячої творчості серед дітей волинських енергетиків. Цього разу організатори – адміністрація та профком ПАТ «Волиньобленерго» - запропонували дітлахам широку тематику, тож на розсуд журі надійшло близько чотирьох сотень малюнків та аплікацій від 257 конкурсантів з усієї області.

Вражали  масштаби фантазії, палітра кольорів, різнокаліберність форматів та напрямки думок наших дітей. Яких тільки персонажів там не було! Олені-електроопори,  Санта-Клауси-електрики,  сім’я лампочок,  фантастичні літні й зимові пейзажі, екологічні замальовки і застереження про небезпеку втручання в електрооб’єкти. До слова, усі подані батьками малюнки стали на місяць окрасою вестибюля та галереї «Волиньобленерго», тож кожен мав змогу їх оцінити. Тому було прийнято рішення нікого не залишати без нагород.

Кожен учасник отримав від організаторів енциклопедичне видання про новорічні традиції та пенал для канцелярського реманенту. Також, залежно від вікової категорії, юним художникам було  подаровано глобуси, різні набори для аплікації (квілінг, пісок), набори для гри у шашки та тлумачні словники української мови.

Тож ще знадобилося чимало часу, щоб така гора приємних сюрпризів пороз’їжджалася по всіх куточках Волинської області у пошуках своїх адресатів. Але, врешті-решт, нагороди знайшли своїх власників, тому задоволеними залишись усі.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»