ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Бухгалтер Юлія Покидюк була гостем форуму ЛНТУ «Історія успіху: Від теорії до практики»

Бухгалтерський форум «Історія успіху: від теорії до практики» відбувся 1 квітня 2016 року з нагоди 25-річчя Луцького НТУ в статусі самостійного навчального закладу. Тематика форуму об'єднала викладачів кафедри обліку і аудиту та практиків, серед яких: власники та співвласники підприємств, фінансові директори, головні бухгалтери, аудитори. Адже що може бути ціннішим у професійному плані, ніж поради щодо самореалізації студентів за фахом із вуст успішних випускників спеціальності «Облік і аудит», які уже мають багаторічний практичний досвід.

Відкриваючи форум, завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Ірина Садовська акцентувала увагу на зростанні інтересу до важливості професії бухгалтера як для окремого бізнесу, так і для держави. Співпраця навчального закладу з підприємствами завжди є актуальною, оскільки продукує урахування практичних навиків у підготовці студентів, необхідних для їх успішної роботи за фахом. Також, особливо назрілою є дана зустріч в умовах зміни навчальних планів стосовно підготовки майбутніх фахівців.

Спілкування під час форуму відбувалось у нескінченному потоці корисної інформації та неоціненних порад. У ході бесіди практики відповіли на важливі питання, пов’язані з професійною компетенцією випускників. Зокрема, увага була приділена практичним нюансам професії бухгалтера на які необхідно акцентувати увагу студентів в процесі навчання.

Так, зокрема, свої міркування висловлювали гості: Віталій Скопюк, заступник  директора з комерції та фінансів ТзОВ «Алфаінтерпласт», Олег Середа, головний бухгалтер СВК «Урожай», Іван Синюк, співвласник та заступник голови правління ПрАТ «Волинська обласна друкарня», Юлія Биховець, головний бухгалтер ПрАТ «Волинська обласна друкарня», Сергій Гринявський, головний бухгалтер СГПП «Дружба».

Приємно, що серед запрошених була Юлія Покидюк, начальник сектору обліку грошових коштів, доходів, витрат та інформаційних технологій ПАТ «Волиньобленерго», яка поділилася своєю формулою успіху: «Знання, отриманні під час навчання в університеті були важливою основою для успішного старту. Для досягнення професійного успіху бухгалтеру необхідна постійна самоосвіта. Мінливість законодавства вимагає постійно тримати руку на пульсі змін в усіх сферах господарської діяльності».

Підсумовуючи, доцент кафедри обліку і аудиту Оксана Нужна зробила акцент на тому, що організація бухгалтерського форуму є ефективним фундаментом для спілкування, обміну досвідом, пошуком ефективних рішень і побудови комунікації. Важливою складовою цієї зустрічі є також запрошення студентів на екскурсії, практику та стажування.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»

За матеріалами: lutsk-ntu.com.ua