ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Керівник прес-центру «Волиньобленерго» ввійшов до збірної Волині ЗМІ на міжнародному турнірі з футзалу

Одним із надійних показників зростання персоналу підприємства є не тільки перманентне професійне удосконалення вмінь та навиків, а й активна участь у громадському житті області та міста. Приємно відзначити, що технічні працівники, бухгалтери, інженери та журналісти ПАТ «Волиньобленерго» перебувають на провідних ролях під час форумів, семінарів, патріотичних оказій та спортивних змагань нашого краю.

Цього разу відстоювати честь ПАТ «Волиньобленерго» випала нагода прес-центру. Та ще й яка  - під час проведення міжнародного турніру пам’яті губернатора Волині Бориса Клімчука.  Причому позицію, як для міні-футболу, інженер прес-центру Андрій Собуцький захищав найвідповідальнішу – ворота.

На змагання завітали не лише команди з України, а й Литви та Білорусі. В цілому, відкриття, як і весь турнір, пройшли у теплій, душевній та навіть домашній атмосфері, адже на трибунах активно вболівали донька та онук покійного Бориса Петровича, який ще за життя став легендарним керманичем області.

Разом із тим, під час турніру збиралися кошти на потреби військовослужбовців-журналістів, які зараз воюють на сході країни. Організатори пообіцяли, що наступного року географія команд учасників збільшуватиметься. До Луцька запросять польських і німецьких колег.

У підсумку перше місце посіла команда «Гольф Стрім» із Мінська. І хоча колективу журналістів не вдалося зачепитися за п’єдестал пошани,  однак  гру воротаря збірної Волині ЗМІ Андрія Собуцького фахівці визнали однієї з кращих на турнірі, а колеги-журналісти одноголосно присудили йому статус відкриття турніру.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»

Фото: «Волинські новини» - www.volynnews.com