С П Л А Т И Т И    O N L I N E
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

ПАТ «Волиньобленерго» - генеральний партнер всеукраїнського турніру з дзюдо

Надзвичайно тішить факт, коли, крім виробничих показників, підприємство робить вагомий акцент на підтримку здорового способу життя, фізичного виховання та спорту.  Ось уже цієї суботи-неділі (16-17 квітня) в Луцьку пройде Всеукраїнський турнір із дзюдо на призи Заслуженого майстра спорту України, призера Олімпійських ігор у Сіднеї Руслана Машуренка. Приємно, що крім організаторів – Волинської обласної ради, Волинського обласного відділення НОК України, Федерації дзюдо Волині, Луцької міської федерації з видів боротьби, ВОДЮСШ із видів боротьби – генеральним партнером змагань виступило ПАТ «Волиньобленерго».

Зауважимо, що ці традиційні для нашого краю змагання є надзвичайно важливими етапом кар’єри спортсменів, адже саме на них виконуються нормативи Майстрів спорту України з дзюдо. А що таке для кожного борця здобуття цього звання, то пояснювати зайве. Відтак Луцьк давно став своєрідним загальноукраїнським форумом дзюдоїстів, на якому демонструються як яскраві підсумки, так і феєричні старти спортивних досягнень.

Тож урочисте відкриття змагань заплановане на 11:00 у суботу 16-го квітня.

Місце проведення змагань: Спорткомплекс Волинського обласного ліцею

з посиленою військово-фізичною підготовкою (вул. Стрілецька, 6).

Довідка прес-центру ПАТ «Волиньобленерго»:
Руслан Олександрович Машуренко (13 березня 1971) — український дзюдоїст, призер Олімпійських ігор у Сіднеї. Бронзову олімпійську медаль виборов у середній вазі.

За свою спортивну кар'єру став неодноразовим чемпіоном України, чемпіоном Європи серед клубів, неодноразовим призером Чемпіонату Європи (1995 і 2000 років), чемпіон світу серед студентів з дзюдо.

Перший тренер — Лісовицький Всеволод Миколайович, тренери — Калинський Анатолій Миколайович та Бондарєв Анатолій Іванович.

Ігри-2000 для Руслана Машуренка почалися невдало — з поразки від француза Фредеріка Демонфукона, якого рівно за три місяці до цього Руслан переміг у сутичці за бронзу на чемпіонаті Європи. Демонфукон також став володарем бронзової медалі у цій же ваговій категорії у Сіднеї, але перед цим вийшов у півфінал, дозволивши Руслану боротися у втішних зустрічах за 3 місце. Всі 4 втішні зустрічі з представниками Пуерто-Ріко, Аргентини, Іспанії та Канади українець виграв чисто — «іппон», і у підсумку завоював бронзову медаль 2000 року на Олімпійських іграх у Сіднеї (Австралія).

Також займався самбо, є срібним та бронзовим призером чемпіонату Світу з самбо.

На сьогоднішній день проживає у Києві, є Віце-президентом Федерації дзюдо Украни, а також Почесним президентом Федерації дзюдо Одеської області.