ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Почесний президент «Волиньобленерго» Анатолій Бурін отримав подарунок від олімпійського призера Руслана Машуренка

У Луцьку впродовж 16-17-го квітня відбувалися Всеукраїнські змагання з дзюдо на призи призера Олімпійських ігор у Сіднеї Руслана Машуренка . Цей масштабний форум зібрав 35 команд (близько двох сотень дзюдоїстів) із вісімнадцяти областей України, а генеральним партнером турніру виступило ПАТ «Волиньобленерго».

На урочистому відкритті змагань виступили заступник голови обласної ради Роман Карпюк, заступник Луцького міського голови Юрій Моклиця, голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Юрій Волинець, власне олімпійський призер Руслан Машуренко та почесний президент ПАТ «Волиньобленерго» Анатолій Бурін. Саме Анатолію Олександровичу, крім вітальних слів, було доручено найвідповідальнішу місію – привітати ветерана Другої світової війни та вручити йому квіти та приз.

У свою чергу Руслан Машуренко висловив глибоку вдячність Анатолію Буріну за те, що «Волиньобленерго» показало себе як великого прихильника спорту високого ґатунку та здорового способу життя загалом. Тому за таку життєствердну соціальну позицію володар медалі в Сіднеї вручив нашому почесному президенту цінні пам’ятні призи, сувеніри та тематичні видання про історію дзюдо України.

А потім завирували емоції на татамі. Хлопці та дівчата змагалися в дев'яти вагових та вікових категоріях. Ще б пак, ціною перемоги у цьому турнірі було звання майстра спорту. Тому спалахи експресії були як під час сутичок, так і після них, адже спортсмени та їхні тренери відразу ж робили свій «розбір польотів».

Інколи здавалося, що просторий спортивний зал Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою лусне від внутрішнього напруження. Проте на те воно й дзюдо, щоб тримати у напрузі, а потім раптово вибухнути чиєюсь перемогою, завдяки одному вдало проведеному прийому.

Тож фестиваль боротьби вдався на всі сто, а хто трішки не дотягнув до заповітної перемоги, чекатиме наступних змагань.

.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»