ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Звернення Генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Шановні ветерани війни, дорогі колеги!

71 рік тому світ здобув Велику Перемогу над нацизмом.

Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у                                                                                                  найжорстокішій війні, яку не знало людство.

Українці разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів боронили світ від жахіть нацизму.  Мільйони загиблих, понівечені людські долі, невимовний біль учасників воєнних подій – така ціна перемоги.

Десять мільйонів українців полягли на полях бою, загинули у концтаборах та на примусових роботах, померли від важких ран у повоєнні роки. Ця війна назавжди залишиться жахливим шрамом нашої пам’яті. Всі ми в боргу перед тим поколінням.

А повернути його можна лише реальними справами – зробити гідним життя ветеранів. Дякуємо захисникам Вітчизни за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, оптимізму й незламної віри в майбутнє нашої України.

З повагою Володимир Купчак
Генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго»