ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Володимир Купчак нагородив переможців конкурсу студентських робіт

Генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» зустрівся з авторами найкращих робіт конкурсу «Енергія. Ефективність. Екологія». Спілкування відбувалося у формі живої дискусії, висловлення шляхів реалізації творчих  і наукових задумів та обміну досвідом. Нагадаємо, наше підприємство провело серед студентів вищих навчальних закладів конкурс, тематика якого стосувалася впровадження альтернативної енергетики та ідей її втілення на Волині. Критеріями оцінки були рівень актуалізації проблем енергетики, коректність використання даних,  доступність і практичність тексту, спосіб подачі інформації.

Так, журі виділило трьох авторів, які найкраще справилися із завданням та концепцією, які ставив оргкомітет:

Владислава Козлова (Інститут економіки та менеджменту, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), Богдана Дацюка (факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Луцький національний технічний університет), Олександра Кушніра (факультет екології та приладо-енергетичних систем, Луцький національний технічний університет).

Генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак із цікавістю послухав ідеї студентів, дав певні поради та навіть озвучив можливість  проходження практики на нашому підприємстві. Такий крок, на думку Володимира Романовича, допоможе молодим науковцям якомога швидше поєднати теоретичну джерельну базу з практичним аспектом втілення.

Відповідаючи на запитання гендиректора, студенти розповіли про фактори, що, на їхню думку,  допоможуть активізувати процес розвитку водневої енергетики Волині та України, можливості застосування вітроенергетики в нашому краї (для прикладу було наведено Ковельщину) та ідею створення інформаційного інтернет-ресурсу «Зелена енергія Волині».

Насамкінець Володимир Купчак побажав переможцям конкурсу не зупинятися на досягнутому, ніколи не втрачати віри у своїх проектах, не розчаровуватися, постійно шукати збільшення шляхів реалізації і таки втілення в життя авторського плану. Бо ж саме за такими молодими й талановитими майбутнє не лише енергетичної галузі, а й України загалом.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»