ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики відстояли звання чемпіонів області зі стрільби!

Другий рік поспіль працівники ПАТ «Волиньобленерго» беруть участь у  відкритому особисто-командному чемпіонаті Волині обласного фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з кульової стрільби лежачи. Минулого року  серед колективів фізкультури представники нашої первинної профспілкової організації вибороли перше командне місце. Нагадаємо, тоді до тріумфально-чемпіонської очкової скарбнички  вагомий внесок зробили призові місця, які завоювали  Дмитро Селезень (І сходинка), Ольга Майдан (ІІ) та Ігор Селезень (ІІІ). Та недарма кажуть, що завоювати титул важко, але у стократ важче його відстояти…

Перед початком змагань організатори провели майстер-клас із техніки безпеки поводження з гвинтівкою  під гаслом «Скільки людей у тир зайшло, стільки повинно з нього  й вийти». На щастя, на вогневому рубежі всі поводились дисципліновано, тому ніяких ексцесів не трапилося.

Варто зазначити, що турнір із кульової стрільби традиційно  проходив у тирі луцької ЗОШ №25, де відстань від стрільця до мішені становила 50 метрів, тому можна тільки захоплюватись учасниками, які вправно влучали у ту далеку чорну «крапку», яка виднілась над мушкою гвинтівки.

Були Дмитро Селезень  та Оля Майдан у команді й цього року, однак у них, на жаль, трішечки не пішло. Зрештою, цей вид спорту дуже залежний від самопочуття, хвилювання та навіть того, якою гвинтівкою випало стріляти та в який порядковий номер мішені.  Однак тим і цікава командна стрільба, що витягнути результат можуть партнери. Так і сталося в колективі «волиньобленергівців» - врятували становище Василь Міндюк із Луцької міської філії та голова профкому Тетяна Папенко, яка власним прикладом підтримала командний дух.

Василь зізнався, що хоч і має гвинтівочку, однак стріляє з неї вкрай рідко. Проте цей факт не завадив йому вибити «40» та посісти третє місце в особистому заліку. Трішечки менше – 36 очок – настріляла Тетяна Анатоліївна, яка також виборола особисту «бронзу».

Таким чином, все відбулося на кшталт «Євробачення-2016», де два не перші щаблі принесли у сумі перемогу. Команді ППО ПАТ «Волиньобленерго» вдалося випередити представників Федерації футболу Волині, ФСТ «Україна», ЗОШ №25, «Богдан Моторс», СКФ «Україна», ПФК «Сталь». Тому трапилось  так, що тріумфували ті, в кого була найпотужніша група підтримки.

Отже, другий рік поспіль волинські енергетики стають найвлучнішими  стрільцями Волині за версією ФСТ «Україна».

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»