ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Крадіїв електропроводу впіймали на гарячому

Ще не так давно вирували пристрасті серед мешканців Ковельщини, які були обурені тим, що через крадіжки трансформаторного масла змушені були тривалий час жити без електропостачання. Тоді, нагадаємо, через  злочинні дії любителів легкої наживи період знеструмлення деяких населених пунктів сягав тринадцяти днів. Спільними зусиллями органів національної поліції та волинських енергетиків було здійснено ряд заходів, тож питання боротьби з викрадачами трансформаторної оливи набуло всеобласного масштабу.

Однак факт відповідальності перед законом та провини перед односельцями зупиняє не всіх. Так, у тому ж Ковельському районі було вчинено розкрадання електрообладнання, зокрема електричних проводів, що призвело до знеструмлення споживачів.

Упродовж 17–19 травня 2016 року зловмисники викрали понад 5 тисяч метрів алюмінієвих проводів ліній електропередач у селищі Голоби та селах Кривлин, Шкурат, Мельниця. Загальна сума збитків, завданих Ковельській філії ПАТ «Волиньобленерго», орієнтовно становить понад 101 тисячу гривень.

Проте завдяки зусиллям співробітників Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області, працівників Ковельської філії й відділу економічної безпеки та захисту інформації ПАТ «Волиньобленерго» було проведено спільні рейди, які дали вагомий результат.

У ході вжитих заходів крадіїв упіймали на гарячому. Ними виявились троє 21-річних жителів смт Голоби. До того ж один із них мав спеціалізовану освіту електрика та відповідне спорядження. Тож можна зробити висновок, що група викрадачів була підготовлена й діяла планово.

Скажімо, в селі Шкурат з діючої лінії електропередач вони вночі поцупили 490 метрів електродроту. Перед тим аналогічні крадіжки вчинили у Мельниці, Кривлині та Голобах.

Викрадений дріт знайшли в орендованому злодіями гаражі та за місцем проживання одного із учасників крадіжок.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років. Триває досудове розслідування.

Керівництво ПАТ «Волиньобленерго» висловлює вдячність співробітникам Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області за професіоналізм, проявлений у ході розкриття цього злочину.

Також укотре нагадуємо, що протиправні дії зловмисників, які мають на меті тільки наживу, позбавляють населення Волині можливості безперебійно отримувати електроенергію, зривають ритмічний процес роботи підприємств, установ та організацій, створюють загрозу для життя і здоров’я інших громадян.

Тож звертаємось до усіх споживачів. Якщо ви володієте інформацією щодо крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками ПАТ «Волиньобленерго» (це легко розпізнати по спецодягу), – якнайшвидше повідомте про це за адресою м. Луцьк, вул. Єршова, 4 або за єдиним багатоканальним номером кол-центру ПАТ «Волиньобленерго»  0-800-21-01-31 (цілодобово, без вихідних та святкових днів). Дзвінки безкоштовні як зі стаціонарних, так і з мобільних телефонів. Якщо ваша інформація дозволить затримати злочинців, ПАТ «Волиньобленерго» гарантує Вам винагороду та анонімність.

Пам’ятайте – ми працюємо для ВАС!

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»
Фото: http://www.vl.npu.gov.ua