ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


ПАТ «Волиньобленерго» нагородили подякою міжнародного дитячого проекту

У Києві відбувся концерт з нагоди завершення міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі». З приємністю відзначаємо, що під час фінального святкового заходу генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака відзначили подякою.

Зазначимо, що мета цього надзвичайно масштабного проекту – популяризація України в світі, презентація соціальних заходів задля консолідації світової спільноти на підтримку України, допомога учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам через дітей учасників АТО.

Від грудня 2015 року «Діти за мир у всьому світі» реалізували низку благодійних міжнародних заходів соціально-мистецького та спортивно-оздоровчого характеру. У рамках проекту діти з різних держав на карті своєї країни наліплювали символ миру – голубів, із побажаннями і передавали естафету наступній країні. 

Окрім того, організатори «Діти за мир у всьому світі» влаштовували в областях  нашої держави різноманітні культурні заходи, зокрема виставки та аукціони дитячих картин і виробів ручної роботи. 

На святковому заході підбили підсумки проекту і представили 35 мирних карт з країн-членів Європейського Союзу. Гостями концерту були міжнародні делегації, партнери проекту.

Ініціаторами цього важливого  стали посольство Угорщини в Україні та Почесне консульство Угорщини в Івано-Франківську. Організатор – благодійна організація «Фонд відродження Прикарпаття».

Додамо, що у квітні учасники проекту «Діти за мир у всьому світі» відвідали штаб-квартиру НАТО. Дітлахи разом з представниками оргкомітету зробили карту миру із допомогою місії України при НАТО.  

Народна артистка Катерина Бужинська, яка є президентом БО «Фонд відродження Прикарпаття»,  подарувала заступникові голови секції департаменту міжнародної дипломатії міжнародного секретаріату при НАТО Петеру Лунаку колекційні марки, які випустили у рамках проекту, і разом із дітьми виконала гімн проекту «Діти за мир у всьому світі».   

В червні у Верховній Раді переможці конкурсу «Діти за мир у всьому світі» презентували парламентарям найбільшу мапу України. На карту діти наклеїли 250 власноруч виготовлених паперових голубів. На кожній пташці юні українці написали побажання ровесникам із інших країн. 

Загалом упродовж роботи проекту на картах розмістили 33 тисячі голубів із побажанням миру, долучилися до «Діти за мир у всьому світі» і взяли участь у флешмобі понад 100 тисяч дітей і дорослих з України та Європи

Також упродовж літа організатори «Діти за мир у всьому світі» у рамках проекту планують влаштувати відпочинок у країнах-партнерах для дітей учасників АТО, дітей біженців і сиріт.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»