ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Заслужені енергетики завершили директорську кар'єру

Сьогодні, 30 червня, по-особливому трепетний і святковий  день у двох працівників ПАТ «Волиньобенерго», двох близьких товаришів, двох директорів районних філій.  Володимир Євстафійович ОСТАПЮК,  директор Любомльської філії, та  Ігор Юрійович ПОМАЗУН, директор Старовижівської філії,  понад сорок років життя віддали ПАТ «Волиньобленерго».  Після багатьох років самовідданої праці висококласні фахівці завершують  роботу в товаристві – виходять на відпочинок.

Володимир Євстафійович Остапюк

Упродовж дня Заслужені енергетики України з радістю приймали привітання і слова вдячності за значні досягнення у роботі від  дирекції товариства, профкому,  колег, партнерів, друзів. Керівництво ПАТ «Волиньобленерго» щиросердно дякує Володимирові Остапюку та Ігореві Помазуну за віддану працю, невичерпну енергію і уміння виходити переможцями з усіх непростих ситуацій. Також за вагомі трудові здобутки та сумлінну працю Володимира Остапюка та Ігоря Помазуна нагородили Почесними грамотами і преміями. 

Ігор Юрійович Помазун

Колеги розповіли, що працювати з такими сильними спеціалістами було надзвичайним досвідом. Як кажуть, життя після пенсії лише починається! Нарешті вічно віддані роботі директори філій матимуть час на улюблені заняття: риболовлю і збирання грибів. До слова, і Володимира Остапюка, і Ігоря Помазуна знають як неперевершених кухарів. Обоє вміють зготувати таку юшку, що пальчики оближеш, їм відомі секрети, як підсмажити смачний і ароматний шашлик.

Із травня, коли стартує оздоровчий сезон, у директора Любомльської філії починалася особливо «гаряча пора».  З напливом відпочивальників у кілька разів збільшувалося навантаження на електромережі.  « Як правило, з травня до вересня Володимир Остапюк ніколи не мав відпусток. Ішов на відпочинок після завершення цього періоду і оздоровлявся за межами рідного району», – каже Анатолій Олександрович Бурін, почесний президент ПАТ «Волиньобленерго».  Тож невипадково улюблене хобі у Володимира Остапюка –  зимова риболовля. Сподіваємося, тепер він матиме вдосталь часу для приємного відпочинку.

Ігор Помазун відомий як завзятий організатор позаробочих поїздок. Щоб працівники філії мали гарне дозвілля та інтелектуально розвивалися, він влаштовував подорожі до Тарасової могили, у Берестечко, Почаїв.

І Ігор Юрійович, і Володимир Євстафійович  прийшли на посади, не маючи забезпечених баз для персоналу. У Старовижівському районі було лише одне невеличке приміщення так званого лінійного посту. Подібна ситуація була і у Любомльському районі.  Хоч будівництво приміщень вели підрядним способом, проте без допомоги персоналу і керівництва його довести було б неможливо. Бракувало навіть будівельних матеріалів... Спочатку звели базу у Старовижівському районі. Любомльську філію будували за індивідуальним проектом, але роботи розпочалися під час розвалу Союзу, тому базу споруджували майже десять років. Проте вдалося своїми силами збудувати. Паралельно у двох районах розвивали електричні мережі.

У червні 1997 року Старовижівський і Любомльський райони сильно постраждали від потужного стихійного лиха.  Від міністерства надзвичайних ситуацій був термін до 10 липня залагодити проблеми з електропостачанням.  Директори філій спрацювали чітко й оперативно, попри масштабність наслідків буревію. Останнє село в Старовижівському районі приєднали до електропостачання 10 липня. До слова, на Волині було повалено більш як 4 000 електроопор.  

Як розповів почесний президент ПАТ «Волиньобленерго», Ігор  Помазун та Володимир Остапюк володіють особливим даром – уміють знаходити спільну мову з усіма працівниками. Обоє мають великий душевний запас і цінують своїх працівників.

Квіти, подарунки, теплі слова й дружні обійми – хай цей день запам’ятається саме такими емоціями.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»