ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Президент-рекордсмен святкує 75-ліття

Останні два роки Анатолій Олександрович БУРІН працює почесним президентом ПАТ «Волиньобленерго». Своєю працею він і зараз допомагає поліпшувати роботу товариства. А упродовж 17 років Анатолій Олександрович був незмінним керівником волинських енергетиків. Така відданість професії – абсолютний рекорд серед генеральних директорів обласних енергетичних товариств. Сьогодні почесний президент «Волиньобленерго» має особливо багато приємної роботи: приймає численні вітання з днем народження від рідних, колег, друзів і партнерів.

Такого керівника ще треба добре пошукати, в один голос кажуть про Анатолія Буріна колеги і колишні підлеглі. Він з серпня 1996 року до травня 2014 року обіймав посаду генерального директора товариства. Звичайно, такий факт стовідсотково свідчить про його величезний авторитет не лише серед колег, акціонерів, а і в області і в енергетиків України.

Історію волинської енергетики годі уявити без теперішнього почесного президента ПАТ «Волиньобленерго». Давній приятель і колега Анатолія Буріна Володимир Данилович КОСТЯК розповідає, що роботу він почав у проектній групі. У 1966 році став інженером у Дирекції ліній електропередач, що будуються. За два роки Анатолія Буріна назначили керівником цієї установи.

Володимир Костяк пригадує, що роботи було ой як багато. Якраз тривала суцільна електрифікація області – зводили живлячі центри, підстанції, розподільчу мережу.

– Звичайно, Анатолій Олександрович мав багато клопоту, тому що треба було забезпечити будівельників матеріалами, і землю треба було відводити. Дуже відповідальний шмат роботи, бо за невиконання планів жорстоко карали. Змушені були їздити усім Союзом, щоб вибити матеріали, – ділиться спогадами Володимир Костяк.

Колеги цінували Анатолія Буріна як активного і вимогливого керівника.

– Але після роботи уже відкидалися усі ці регалії і просто як друзі можна було поговорити по-людськи, по-сімейному, – каже Володимир Костяк.

У 1970-му в усіх населених пунктах з’явилося електропостачання, тоді Волинь отримала паспорт завершення електрифікації. Так, не без активної участі Анатолія Буріна область було забезпечено електропостачанням ще не на одне покоління українців.

Згодом він обійняв посаду заступника директора обласного підприємства сільських електромереж. У 1978 році відбулось об’єднання з міськими мережами, так виникло Волинське обласне підприємство електричних мереж, яке у 1995-му перетворилося на Державну акціонерну енергетичну компанію «Волиньобленерго».

Анатолій Бурін прийняв керівництво товариством чи не у найтяжчі часи. Суцільні неплатежі, тотальний бартер, багатомісячна заборгованість із заробітної плати, грошей не було ні в кого... Крім того, постійні віялові відімкнення. Навіть влітку відключення тривали по півдоби. У країні катастрофічно бракувало палива для станцій. Анатолію Буріну непросто було витримати тиск колективу, населення, влади, споживачів. В додаток до цього, буревій 1997 року фактично зруйнував значну частину електромереж області. Проте завдяки вольовому характеру вдалося згуртувати команду, відстояти і себе, і колектив, і підприємство.

Колега Ольга Степанівна ПАСІЧНИК, колишній голова профкому ПАТ «Волиньобленерго», називає Анатолія Буріна «Людиною із великої букви». Він  ухвалював чимало рішень, аби «захистити людину праці». Брав участь у багатьох спортивних заходах, їздив разом із підлеглими у пізнавальні мандрівки, не цурався профкомівських свят, як-от «Моя сім’я».

Мало хто знає, але Анатолій Бурін має ще прекрасний голос, навіть співав у хорі. Коли відповідальна посада не забирала увесь вільний час, був заядлим мисливцем. Не один великий трофей попав на його приціл.

Cьогодні кавалер ордена «За заслуги», Заслужений енергетик України приймає привітання від дирекції товариства, профкому, колег, партнерів, друзів. Керівництво ПАТ «Волиньобленерго» від усієї душі побажало Анатолієві Олександровичу доброго здоров’я, невичерпного оптимізму, бадьорості ще на багато літ, а також здійснення усіх задумів!

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»