ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Ветерана-енергетика привітали з 90-річним ювілеєм

У п'ятницю, 15 липня, ветеран праці ПАТ «Волиньобленерго» Олександр Давидович ХВОСТИК святкує славну дату – 90-річчя. Чудову людину, відповідального спеціаліста і невтомного оптиміста від імені товариства привітали голова первинної профспілкової організації Тетяна Анатоліївна ПАПЕНКО та інженер штабу цивільної оборони Євген Борисович ГРИНЮК.

Годі передати радість Олександра Давидовича від несподіваних, але таких приємних гостей! Після теплих привітань Тетяни Папенко іменинник навіть втирав очі від сліз. Ще б пак,  голова профспілки не скупилася на щирі емоції, обійми й побажання доброго здоров’я, невичерпної енергії і ще більше життєвої наснаги. Давній приятель Євген Гринюк по-чоловічому міцно обняв іменинника й побажав разом відсвяткувати ще не один поважний ювілей. Щирі слова й приємні спогади розчулили ювіляра. Завжди усміхнений Олександр Давидович не втомлювався дякувати за привітання і пообіцяв «тримати марку» й надалі.

У «Волиньобленерго» Олександр Хвостик 26 років працював електромонтером зв’язку. Колеги кажуть про нього як працівника, що добросовісно ставився до своїх обов’язків, навчав молодь роботи, завжди був ввічливою людиною. Сьогоднішній іменинник тривалий час очолював первинну ветеранську організацію товариства. До слова, Олександр Давидович – учасник бойових дій у Другій світовій війні, нагороджений орденом та медалями.

Із дружиною Зоєю Савелівною ветеран праці «Волиньобленерго» прожив у шлюбі 65 літ! Ще у 80 років Олександра Давидовича можна було побачити на стадіоні, де він щодня пробігав не одне коло. Колеги розповідають, що він був затятим спортсменом. 

 За багаторічну та сумлінну працю дирекція ПАТ «Волиньобленерго» нагородила Олександра Хвостика подякою і матеріальною допомогою.

У день поважного ювілею бажаємо Олександрові Давидовичу, щоб життя стелило лише щасливі дороги, а небо і надалі прихилялося благословенням, міцним здоров’ям, родинним теплом та благополуччям.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»