ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики почали підготовку до спартакіади

Запорукою завзятої праці та дружніх стосунків у колективі є плідне дозвілля. Хтось полюбляє ягідництво, інших вабить вишивання, треті не ймуть життя без риболовлі, а четверті з головою занурюються у тонкощі роботи годинникарських механізмів. Але левова частина працівників ПАТ «Волиньобленерго» все-таки залюблена у спортивні різновиди, здоровий спосіб життя та активний відпочинок.

Недарма  давньої традицією на підприємстві є проведення надзвичайно захопливих спартакіад  із найрізноманітніших видів програми.  І хоча минулі два роки через участь енергетиків в  АТО у східних областях України кількість видів спорту постійно варіювалася, то цього разу «волиньобленергівці» твердо намірились побити всі рекорди. Планується провести визначення найкращих за принципом «Citius, Altius, Fortius!» не лише в традиційних видах, а й значно розширити діапазон.

Стосується це не тільки силових  різновидів, а й інтелектуальних та змішаних. Оскільки конкуренція на внутрішніх змаганнях така, що олімпійці  в Ріо-де-Жанейро позаздрять, працівники управління ПАТ «Волиньобленерго» не стали відкладати справу й вийшли на активну фазу підготовки. Ще б пак, колеги з філій також не дрімають та мріють про жаданий чемпіонський трофей.

Тому у позаробочий час команда управління  передовсім відточує спортивні  вміння на більярдному столі та в настільному тенісі. Причому в пінг-понг це роблять як в одиночному, так і парному розрядах. Тож частенько в актовій залі товариства такий запал та емоції, що складається враження, начебто на кону Кубок світу. Бо перемоги по-іншому не дістаються.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»