ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Електромонтера нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни»

Учасник АТО Олександр МИЦЮК, працівник Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго», указом Президента України отримав державну нагороду – медаль «Захиснику Вітчизни».

Електромонтера, який у числі перших воював на східному фронті держави, нагороджено за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час проведення антитерористичної операції.

Олександра Мицюка мобілізували у квітні 2014 року. Захищав цілісність та незалежність України у складі 51-ї механізованої бригади. Він автомобілем підвозив боєприпаси, забирав з поля бою техніку, супроводжував військові колони.

Мав важке поранення ворожа куля розтрощила ногу. Упродовж трьох місяців лікувався у дніпровському та одеському госпіталях. Після того виконував військовий обов’язок у Володимир-Волинському гарнізоні. У квітні 2015 року Олександра Мицюка звільнили в запас.

До слова, у ратнівського електромонтера під час мобілізації народився син. Батько навіть не встиг його охрестити того дня Олександр Мицюк був уже у військкоматі.

Не шкодуючи життя і здоров’я, він стояв на захисті держави, виконуючи свій військовий, синівський та батьківський обов’язок. Тож нагорода знайшла свого героя.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»