ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


ПАТ «Волиньобленерго» працює в системі ProZorro

Завершився перехід на електронні закупівлі через систему ProZorro. Такий новітній електронний майданчик для публічних закупівель замінив паперові держтендери. Відбулося це тому, що набрав чинності Закон України «Про публічні закупівлі».

Система ProZorro – це електронні майданчики, де реєструються як замовники, так і учасники торгів. У новітній тендерній системі мінімізується кількість зловживань – учасник і замовник у процесі аукціону не знають один одного. Замовник може бачити тільки кількість учасників. Сконтактувати з ними раніше часу неможливо.

Аукціон триває у три етапи. Лише після завершення замовник та учасник можуть дізнатися імена один одного. До слова, замовник нічого не сплачує, а учасник платить тільки зважаючи на очікувану вартість предмету закупівель (товарів, робіт, послуг). Для замовника безумовними перевагами системи ProZorro є економія в часі, безплатна участь та конкурентна вартість товарів.

В електронній системі відкритий аукціон проводять, коли сума закупівлі перевищує 1 млн грн (закупівля товарів і послуг) та 5 млн – виконання робіт. Якщо вартість менша, то діє допорогова закупівля (проведення допорогового аукціону або пряме укладання угоди з розміщенням звіту на сайті ProZorro).

ПАТ «Волиньобленерго» працює в системі ProZorro з 1 квітня. За цей час товариство провело два аукціони з придбання шести вантажних автомобілів «Фіат» та індикаторів магнітного поля. Через допорогову закупівлю проведено 19 операцій.

У системі ProZorro заплановані закупівлі лічильників, спецмеханізмів (буро-кранові машини) та канцелярського паперу.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»