ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


А в нас – традиційна толока

Чистота та охайність довкілля завжди була, є і буде запорукою хорошого настрою. А тим паче чистота того місця, де ми проводимо як мінімум третину свого життя. Саме тому вже доброю традицією в колективі ПАТ «Волиньобленерго» стало проведення п'ятничних толок.

Кожен відділ, сектор чи служба мають виділену територію, за благоустроєм  якої той чи той структурний підрозділ і стежить. Спеціально для того, щоб не відривати працівників від робочого процесу, якоїсь конкретної години для прибирання встановлено не було. Тому кожен міні-колектив сам обирає найменш завантажений у виробничому сенсі час.

І якщо на початках нововведення сприймали як щось обов’язкове до виконання, то нині більшість  співробітників управління на Єршова, 4 виходять на толоку з неприхованою посмішкою та задоволенням. Сьогодні це вже щось на кшталт якогось позитивного флешмобу чи навіть змагання.

Тому сказати, що внутрішнє подвір’я, зовнішня прилегла територія та прикорпусові простори стали набагато милішими для ока, то нічого не сказати. Так тримати!

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»