ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У волинських енергетиків – своя олімпіада!

В управлінні ПАТ «Волиньобленерго» стартувала міні-спартакіада, приурочена 25-ій річниці незалежності України. Ці змагання є також і відбірним етапом до загальних спортивних баталій, що будуть проводитись серед усіх філій області.

Так, методом жеребкування було визначено пари спортсменів, які боротимуться за звання найсильнішого у чотирьох видах спорту серед чоловіків та дівчат. Спартакіада  відбуватиметься за олімпійською системою (учасник вибуває з турніру після першого ж програшу за підсумками однієї чи серії з кількох ігор, яка дозволяє однозначно визначити переможця).

Близько 50 «волиньобленергівців» упродовж кількох днів виборюватимуть нагороди у настільному тенісі, більярді, шахах і шашках. Наразі кілька пар тенісистів та більярдистів уже помірялися силами у стартових поєдинках.

І вже з перших дуелей стало зрозуміло, що боротьба за нагороди буде по-справжньому запеклою, адже жодного разу перемога не давалася просто. Навіть ті з енергетиків, хто вибував, завершував гру, віддавши усі сили в сподіванні на перемогу. 

У п’ятницю, 19 серпня, до більярдистів та настільних тенісистів приєднаються гросмейстери. Тоді розпочнуться змагання з шашок та шахів.

Нагородять переможців під час урочистих зборів ПАТ «Волиньобленерго», присвячених Дню Незалежності України.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»