ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Шановні колеги та друзі!

Сьогодні, 19 серпня, православна церква святкує Преображення Господнє (Другий Спас, або Яблучний Спас). Серед дванадцяти річних свят воно вважається третім після Різдва та Великодня.

За традицією, цього дня святять яблука, груші, виноград, мед та обжинкові вінки чи колосся пшениці й жита. Благословення принесених плодів символізує життєве благопочуччя, а саме свято нагадує людям про потребу зміцнюватися духовно.

Як ідеться в Бібілії, у цей день Ісус Христос разом із учнями піднявся на вершину гори. Серед ночі враз спалахнуло світло – Христос у дивовижному сяйві піднявся на небеса. Голос Всевишнього сповістив, що Ісус є намісником Бога на землі. Преображення показало наявність в Ісусі подвійної природи – божественної та людської. Звідси походить й назва свята – Преображення Господнє.

Вітаю вас, колеги та друзі, з цим величним святом! Хай у вашому житті панують мир, спокій і добро. Хай горе та біда обходять боком ваш дім. Щастя, успіху, благополуччя вам і вашим сім’ям. Побільше радості, міцного здоров’я і всіх благ. Хай виправдовуються всі очікування і збуваються найзаповітніші мрії!

Віримо у краще і вболіваємо за країну! Із святом, із Преображенням Господнім!

 

Володимир Купчак, генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго»