ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Визначили найкращих тенісистів, гросмейстерів та більярдистів

В управлінні ПАТ «Волиньобленерго» відбулася спартакіада, приурочена 25-й річниці незалежності України.  Близько п’ятдесяти енергетиків  упродовж кількох днів виборювали звання найсильнішого  в чотирьох видах: настільному тенісі, більярді, шахах і шашках.

І вже з перших дуелей стало зрозуміло, що боротьба за нагороди буде по-справжньому запеклою, адже жодного разу перемога не давалася просто. Навіть ті з енергетиків, хто вибував, завершував гру, віддавши усі сили в сподіванні на перемогу. 

Так, у більярді турнірна сітка склалася таким чином, що у малому та великому фіналах схрестили киї колеги з одного відділу. За золоту медаль билися «капітальні будівельники» Руслан Яковець та Олександр Городинський, а за третю сходинку боролися «постачальники» Олександр Панасюк та Віктор Кондратюк.

В обох поєдинках закрутилася інтрига, суперники почергово виходили вперед, але таки розподілили п’єдестал пошани так:

  1. 1 - Яковець;
  2. 2 - Городинський;
  3. 3 - Кондратюк.

 У настільному тенісі серед дівчат фаворитки Ольга Довгай та Анжеліка Грицай дісталися фіналу та видали такі партії, що навіть хлопці-глядачі за голови хапалися. Інколи розіграші були настільки видовищними й тривалими, що в актовій залі ПАТ «Волиньобленерго» панувала мертва тиша. Все ж Оля Довгай зіграла трішки холоднокровніше і виборола чемпіонство.

Не менш захопливою була й «бронзова» дуель, в якій Інна Ройко здолала Валентину Хвесік.
У чоловіків в цьому ж виді спорту доходило до роздягання – у вирі боротьби учасники закінчували виступ в майках. Тож було гаряче, бурхливо та цікаво спостерігати за зіткненням характерів. Витривалішими й майстернішими тут стали:

  1. 1 - Юрій Хілухін;
  2. 2 - Павло Столярчук;
  3. 3 - Олег Кравчук.

Найкоротшою з усіх видів спартакіади стали шашки серед дівчат, бо позмагатися зголосилося тільки двоє претенденток. Ото Світлана Петрук та Тетяна Оніщук і розіграли титул. Вправнішою на дошці була Світлана.

Серед чоловіків тріумфував герой спартакіади, наш орденоносець – Юрій Хілухін. Без найменшого применшення його дві золоті медалі в шашках та настільному тенісі є відкриттям змагань. Хоча опоненти були доволі сильні. Трійка призерів:

  1. 1 - Юрій Хілухін;
  2. 2 - Олександр Кіричко;
  3. 3 - Тарас Романюк.

Найбільш тривалим у часі й виснажливим видом традиційно стали шахи. Попри те, що змагалося всього п’ять охочих, фабула гри склалася так, що троє набрали однакову кількість очок. Причому, щоб визначити найкращого, довелося призначати додаткові три партії, адже кожен із трьох мав однаковий баланс між собою.

Але й тут не обійшлося без несподіванок. Якщо Михайло Шайдевич на досвіді обіграв супротивників, то Володимир Малімон та Віктор Радько сильнішого так і не визначили. Тож маємо два другі місця.

Турнірні баталії закінчились, однак філософські суперечки, хто ж сильніший, не припинялися. Це ще раз доводить те, що працівники ПАТ «Волиньобленерго» активно цікавляться спортом та здоровим відпочинком. А тим, кому не поталанило цього разу, випаде нагода реабілітуватися на наступних змаганнях, які обіцяють робити регулярно.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»