ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики відзначили День Незалежності України

Актову залу ПАТ «Волиньобленерго» поступово наповнювали святково вбрані й по-особливому піднесені працівники. Ще б пак, приводом для загальних зборів колективу стало відзначення 25-ї річниці Дня Незалежності України.

Як заведено на підприємстві, збори почалися із виконання Гімну України. Головну державну пісню енергетики слухали стоячи, багато хто тримав руку на серці, ще більше підспівували. Генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак у вступному слові зауважив, що нині, у ці непрості для держави часи, коли точиться війна на сході України, гімн співають зі сльозами на очах. Сучасні реалії, сумні звістки із фронту змушують переосмилити здобуття незалежності. На жаль, серед цієї сумної статистики, серед цих втрат є й наші працівники, – Микола Бондарук і Роман Лучук. За пропозицією генерального директора,  працівники хвилиною мовчання вшанували усіх Героїв – колег, рідних, патріотів.  

«Віримо, що вирвемо цей мир, що скоро перестануть надходити ці сумні звістки із східних кордонів. Ми по-іншому починаємо цінувати ту незалежність, яка спочатку була ніби дарована, навіть десь недооцінювали її. Нині наші патріоти віддають життя, здоров’я заради Незалежності», – сказав у вітальному слові Володимир Купчак.  

Також гендиректор підсумував, що не все із запланованого вдається реалізувати. Багато чого із задуманого мусили скасувати або поміняти. Загалом керівництво відкрите для ідей, зауважень, навіть критики.

У той же час Володимир Романович нагадав про те, в яких складних умовах довелося працювати волинським енергетикам влітку, адже примхи природи цьогоріч стали для області справжнім випробуванням. Постійні грози, безперервні дощі змушували бригади працювати в надзвичайно складних умовах. І той факт, що за день-півдня вдавалося відновити електропостачання у десятки знеструмлених сіл, є безпосередньою заслугою наших працівників. Генеральний директор від імені товариства подякував усім, хто, незважаючи на негоду, допомагав оперативно ліквідовувати наслідки стихії.
  
На зборах не обійшлося без особливо приємного – найкращих працівників ПАТ «Волиньобленерго» нагородили грамотами, подяками і грошовими преміями. У переддень  одного із найбільших державних свят відзначили майже сто співробітників. Не забули й про тих, хто ніс службу в зоні АТО – двадцяти п’ятьом згідно із рішенням дирекції  надали грошову допомогу. Також матеріально підтримали дві сім’ї загиблих Героїв.

Водночас саме на урочистих зборах отримали нагороди переможці та призери спартакіади, яку провели в управлінні ПАТ «Волиньобленерго» у чотирьох видах спорту: настільному тенісі, більярді, шахах і шашках. Боротьба за медалі була по-справжньому запеклою, кожен структурний підрозділ активно вболівав за своїх – ледве до малювання плакатів не доходило. Тож переможці не стримували позитивних емоцій і пишалися своїми маленькими спортивними перемогами.

Наостанку урочистостей генеральний директор ПАТ «Волиньобленеорго»  ще раз привітав працівників із Днем Незалежності України і побажав здоров’я, достатку, миру, сили та наснаги в усіх справах. Адже наша спільна мета – сильна і заможна незалежна держава.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»