ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Побачив світ перший номер корпоративної газети «Енергетик Волині»

В еру цифрових технологій та електронних ЗМІ друковане слово, здавалося б, відійшло у минуле. Насправді це не зовсім так, адже газети й журнали несуть у собі значно більшу енергетику, чуттєвість, резонанс і романтику якщо хочете. А внутрішнє друковане видання трудового колективу – то взагалі окрема тема, яка згуртовує, здружує і часто допомагає у вирішенні спільних питань.

І ось до 25-ої річниці Незалежності України в ПАТ «Волиньобленерго» з’явилося своє, як кажуть, рідне корпоративне видання «Енергетик Волині». Ознайомитись з виданням №1 за серпень 2016 року можна за посиланням у розділі корпоративна газета «Енергетик Волині». Концепція розрахована так, щоб поступово достукатись до серця кожного без винятку працівника, тому й буде видання по-справжньому домашнім і родинним.

Можливо, досвідчені газетярі і висловлять невеличкі зауваження стосовно верстки, дизайну чи контенту, однак мусимо зауважити, що наразі саме «Енергетик Волині» є чи не єдиним в області повністю кольоровим виданням (глянцеві журнали до уваги не беремо).

Так, наша перша ластівка не ідеальна, але рівень її доволі високий, бо зроблено все з любов’ю до своєї справи.

Це не означає, що рубрики («Інформ-дайджест», «Колесо історії», «Відверта розмова», «Знай наших!», «Не хлібом», «На коня») та автори в ЕВ будуть сталими. Ми будемо перманентно розвиватися, ставати щоразу кращими, яскравішими та цікавішими, бо відразу взяли високу планку.

Тож сподіваємося на підтримку в підготовці наступних номерів видання не лише керівництва, а й усього трудового колективу ПАТ «Волиньобленерго».

Андрій СОБУЦЬКИЙ,

Головний редактор видання «Енергетик Волині»,

Член Національної спілки журналістів України,

Керівник прес-центру ПАТ «Волиньобленерго».