ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Спортивне містечко ПАТ «Волиньобленерго» оживає

Колектив волинських енергетиків завжди славився успіхами на спортивній ниві не лише енергетичної галузі, а й фізкультурних товариств області загалом. Тільки за останній рік обленергівці можуть похвалитися гарними виступами в кульовій стрільбі, шахах та шашках, підіймання гирі, настільному тенісі, пляжній американці та міні-футболі.

Тому керівництвом товариства було прийнято  рішення про відновлення спортивного містечка. Певна річ, на все відразу та водночас не вистачить ніяких зусиль, тому почали поступово від найменшого.

Так, спочатку було відреставровано бруси, турніки та конструкцію для лазіння по канату.  Потім почали по суті заново зводити майданчик для пляжного волейболу – зробили розмітку, викопали яму потрібних розмірів та глибини, встановили бокові держаки для сітки, привезли та нагорнули під рівень необхідний для цього пісок.

Так само створювали й місце під вуличні тренажери. Залили фундамент, вкрутили стояки та агрегати, а саму територію за порадою спеціалістів покрили дрібним відсівом. Тож тепер в обідню пору кожен охочий працівник управління ПАТ «Волиньобленерго» може зіграти у волейбол, розім’яти м’язи вправами на перекладині, брусах чи тренажерах.

Звісно, що немає меж для ідилії, тому в амбітних планах енергетиків є зведення власного міні-футбольного майданчика.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»