ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Здорові діти – майбутнє України

Літо 2016 року для дітей працівників ПАТ «Волиньобленерго» запам’ятається активним і пізнавальним відпочинком. Цьогоріч школярі оздоровлювалися у п’ятьох літніх таборах –  «Супутник» і «Чайка» (обоє поблизу озера Світязь), «Світанок» (с. Дачне Ківерцівського р-н), «Світязь» (с. Пульмо Шацького р-н) і «Веселка» (с. Терешківці Горохівського р-н).

Загалом 166 дітлахів волинських енергетиків добре відпочили на канікулах, аби з подвоєною енергією взятися до нового навчального року.   

Традиційно лідером уподобань дітвори та батьків став табір «Супутник». Тут відпочило 55 школярів, трохи менше – 45 – оздоровилося в «Чайці». Третє місце за Дачним – ЗЗ дітей обрали «Світанок». У «Світязі» купалися в шацьких озерах 25 школярів. «По-веселковому» відпочили восьмеро дітей у Горохівському районі.

На літнє оздоровляння дітей працівників ПАТ «Волиньобленерго» первинна профспілкова організація товариства витратила 455 тис. гривень.

Згідно із поданими заявами, на залишкові кошти у вересні пролікуються та оздоровляться шестеро батьків із дітьми в санаторії «Пролісок» у селі Грем’ячому Ківерцівського р-ну.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»