ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Володимир Купчак був гостем на урочистостях газовиків

Не секрет, що дві провідні енергетичні компанії Волинської області об'єднує не лише належність до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а й спільна відповідальність за забезпечення мешканців життєво необхідними ресурсами. Саме від злагодженої роботи співробітників «Волиньобленерго» та «Волиньгазу» залежить стабільність виробничих потужностей краю, а також добробут волинян удома й на роботі.

Напередодні Дня  працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, який традиційно відзначають у другу неділю вересня,  в красивій  актовій залі регіональної газової компанії  «Волиньгаз» не було де яблуку впасти. Ще б пак, тут відбувалися урочистості з нагоди цього професійного свята.

Оказія проходила в теплій, по-домашньому приємній атмосфері, адже промовці в своїх побажаннях були щирими, щедрими, відвертими та навіть дотепними.

Серед запрошених на цю вітальну церемонію були голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, мер міста Луцька Микола Романюк, генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак, депутат міської ради Сергій Була, партнери товариства та кращі працівники-«волиньгазівці».

Володимир Романович  уже другий рік поспіль висловлює своє шанування волинським газовикам, адже достеменно знає всі тонкощі цієї галузі – є випускником Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу, працював на керівних посадах у ВАТ «Львівгаз» та ВАТ «Івано-Франківськгаз», а також захистив кандидатську дисертацію на тему тарифоутворення в енергетиці.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»
фото ПАТ «Волиньгаз»