ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Енергетики – абсолютні чемпіони області ФСТ «Україна»

Вже вдруге працівники ПАТ «Волиньобленерго» брали участь у спартакіаді серед комітетів профспілок, спортивних клубів та провідних колективів фізичної культури промислових підприємств і організацій Волинської області, яку проводить ФСТ «Україна». Минулого року наша первинна профспілкова організація посіла третє загальнокомандне місце, а цього – виборола «золото».

Першими почали змагатися гросмейстери в клубі «Біла тура». Так, у шашках за перемогу боролися Світлана Петрук (ІІ місце) та Юрій Хілухін (ІІІ), а серед шахістів призерами стали Тетяна Папенко (І місце) та Михайло Шайдевич (ІІІ).

Два «срібла» до загальної скарбнички принесли наші силачі в армспорті – Андрій Васюхник та Дмитро Дудик.

Також у спорткомплексі «Спартак» не вистачило дещиці до чемпіонства Ользі Довгай. У настільному тенісі наша красуня повторила свій минулорічний результат і також здобула ІІ місце, а от Юрій Хілухін до шашок доклав ще одну «бронзу» в пінг-понгу.

Либонь, найемоційнішими були баталії на міні-футбольному майданчику, де честь ПАТ «Волиньобленерго» захищали хлопці з Ратнівської філії. Спочатку енергетики зійшлися зі суперниками з «СКФ Україна».

Ще в першому таймі ми разів зо чотири перевірили на міцність каркас футзальних воріт луцької ЗОШ №2. Загалом у першій половині зустрічі «обленергівці» мали відчутну перевагу, але не таланило на завершальній стадії атаки.

Коли ж й таймі другому ратнівчани перемагали 3:1, то дозволили собі ввімкнути дещо економний режим гри – ще б пак, грали ж два матчі поспіль. Тому «підшипниківці» перехопили ініціативу, і вже нашому воротарю довелося доводити, що недарма стоїть у рамці. Та все ж втримана перемога 3:2.

Двобій із «Богдан Моторс» почався територіальною боротьбою за право володіти центром майданчика. І тільки-тільки здалося, що енергетики притисли автозаводників до їхніх воріт, отримали гол у свої.

Проте, до честі команди «Волиньобленерго», такий сценарій лише додав їм спортивної злості. Програвати не хотів ніхто, тому пристрасті вирували практично за кожен аут та кутовий.  Група підтримки енергетиків ледве не зірвала голосові зв’язки, але своїх підтримувала до фінального свистка.

Окрилені такою торсидою, гравці зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед. Напруження сягнуло апогею, коли у другій половині ми мали мінімальну перевагу 4:3, але «Богдан» активно пресингував. Все ж п’ятий гол розставив крапки над і – 5:3.

Таким чином, завдяки перемогам у міні-футболі та шахам, другим сходинкам у шашках і армспорті команда ППО ПАТ «Волиньобленерго» стала чемпіоном ювілейної XV спартакіади ФСТ «Україна». А якщо додати до цього ще перемогу в змаганнях зі стрільби, то енергетики є абсолютним тріумфатором 2016 року.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»